Acer Predetor Helios 300 PH315-53 3080 24.249TL!

Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Bu ürün bu fiyata güzel. Genel olarak bakıldığında bu fiyatlarda 3070 Nitro gibi modeller varken tercih edilesi bir model. İşlemci eski nesil olsa da sorun çıkmaz. 100W 3080 var ancak hafif darboğaz kabul edilmeli bunu alırken.

Merhaba. Bu ürün bu fiyata güzel. Genel olarak bakıldığında bu fiyatlarda 3070 Nitro gibi modeller varken tercih edilesi bir model. İşlemci eski nesil olsa da sorun çıkmaz. 100W 3080 var ancak hafif darboğaz kabul edilmeli bunu alırken.
Bu kadar para varken ve bileşenleri değiştiremeyecekken, darboğaz neden kabul edilsin ki ? Ben bu kadar para verip, değiştiremeyeceğim bileşenlerle sürekli aynı sorunu mu yaşayayım ? Bence bi tık saçma yorum olmuş. (İndirim paylaşmanıza saygısızlık etmeye çalışmıyorum bu arada, ama yanlış yönlendirme olabilir, bilmeyen 1-2 kişi görüp alsa tamamen sorun yaşar)

Başlık yanlış sepette 23.916 TL'ye denk geliyor bence bu ürün alınmaz yine de fiyatı 20-22K olsa düşünülebilir ama 24K fiyata daha iyileri var.

Bu varken alınmaz.

Bu hala duruyor mu ya.

Bu kadar para varken ve bileşenleri değiştiremeyecekken, darboğaz neden kabul edilsin ki? Ben bu kadar para verip, değiştiremeyeceğim bileşenlerle sürekli aynı sorunu mu yaşayayım? Bence bir tık saçma yorum olmuş. (İndirim paylaşmanıza saygısızlık etmeye çalışmıyorum bu arada, ama yanlış yönlendirme olabilir, bilmeyen 1-2 kişi görüp alsa tamamen sorun yaşar)

Darboğaz öyle %40-50 değil ufak darboğaz. GPU yine 95W güç çekip sınırına yaklaşıyor.

Bu hala duruyor mu ya.

Darboğaz öyle %40-50 değil ufak darboğaz. GPU yine 95W güç çekip sınırına yaklaşıyor.
Son model araba alıyorsun ama motoru eski nesil ve ara ara "tek"liyor tarzı da düşünebilirsin. Ben bu kadar para verdikten sonra en azından belli bir süre kaygan bir zeminde gibi aksın isterim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı