Acer R5 3500U Laptop alınır mı ?

Lenovo Ideapad S145 kullanıcısıyım üstünde aynı işlemci var şu kadar söyliyim müthiş bir bilgisayar eğer Acer soğutması iyi ise emin olun (bu arada benim SSD'im Samsung içinde geldi 3000-1300) büyük zevk alırsınız bilgisayardan. Heleki o açılış hızı işlem hızı çok iyi Vega 8 2015'e kadar olan oyunlar için Ultra ayarlarda müthiş kesinlikle tavsiye ederim.

Hocam ürünün fiyatı 4099 TL olmuş, fiyatı uygunken umarım sipariş vermişsinizdir.
Bu arada yoğunluk yok iken aynı ürün bana 2 haftada da gelmişti. Hani ürünüm gelmez diye korkmayın.

Ustam laptop almama vesile olduğun için çok teşekkürler dün sahurdan sonra bende sipariş verdim şu an 850 lira civarı fiyatı zamlanmış.

Ustam laptop almama vesile olduğun için çok teşekkürler dün sahurdan sonra bende sipariş verdim şu an 850 lira civarı fiyatı zamlanmış.

Ustam yardımcı olabildiysem ne mutlu bana 🙂.
Bende bu Laptop'u ocak ayının başında almıştım bu forumdaki arkadaşların sayesinde ama Laptop'un gelmesi 2 haftayı almıştı.

Ustam yardımcı olabildiysem ne mutlu bana 🙂.
Bende bu Laptop'u ocak ayının başında almıştım bu forumdaki arkadaşların sayesinde ama Laptop'un gelmesi 2 haftayı almıştı.

Valla ateş pahası oldu her şey en güzelini yapmışsınız. Daha da alınmaz gibi duruyor malum durum hep kötüye gidiyor gelişme yok. Zaman sıkıntı olmaz doğrudur hocam tekrardan teşekkürler, esenlikler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı