Acer servis süreci

DatBoi

Hectopat
Acer Nitro 5 laptopumun sol fanı bozuldu servise yollayayım diyorum ama inanılmaz şikayet var gibi gözüküyor. Hem de 20 gün sürebilir diyorlar. Bir de Beylikdüzü'nden Ümraniye'ye laptop kargolama korkusu var tabii. Resmi servisle ilgili deneyiminiz var mı? Bir de ben içini açtım ama hiçbir banda etikete dokunmadım. Hala garanti kapsamında mıdır? Bu kullanıcı hatasıdır derler mi?

Acer Nitro 5 laptopumun sol fanı bozuldu servise yollayayım diyorum ama inanılmaz şikayet var gibi gözüküyor. Hem de 20 gün sürebilir diyorlar. Bir de beylikdüzü'nden ümraniye'ye laptop kargolama korkusu var tabii. Resmi servisle ilgili deneyiminiz var mı? Bir de ben içini açtım ama hiçbir banda etikete dokunmadım. Hala garanti kapsamında mıdır? Bu kullanıcı hatasıdır derler mi?

Ben 29 Mart'ta gönderdim ekranda piksel parlaması vardı. Dün aradığımda LCD panel bekliyoruz dediler, bekliyorum.

Acer Nitro 5 laptopumun sol fanı bozuldu servise yollayayım diyorum ama inanılmaz şikayet var gibi gözüküyor. Hem de 20 gün sürebilir diyorlar. Bir de Beylikdüzü'nden Ümraniye'ye laptop kargolama korkusu var tabii. Resmi servisle ilgili deneyiminiz var mı? Bir de ben içini açtım ama hiçbir banda etikete dokunmadım. Hala garanti kapsamında mıdır? Bu kullanıcı hatasıdır derler mi?
Hocam fan temizliği için gönderecektim fakat bilgisayarı aldığımız yer bize söyledi pandemi süreciyle servisten gelmesi çok rahat 2-2.5 ay sürer dediler bizde evde açtık yaptık :D Laptopun fan temizliğini yapınca garanti dışı kalmıyormuş. Garantisi hala devam ediyor.
Bende Nitro5 kullanıyorum

Acaba arayıp sol fan bozuk deyip parçasını getirselerde sonra mı göndersem yada öyle yaparlar mı
Hocam fan temizliği için gönderecektim fakat bilgisayarı aldığımız yer bize söyledi pandemi süreciyle servisten gelmesi çok rahat 2-2.5 ay sürer dediler bizde evde açtık yaptık :D Laptopun fan temizliğini yapınca garanti dışı kalmıyormuş. Garantisi hala devam ediyor.
Bende Nitro5 kullanıyorum
Benim fanın rotorunda sıkıntı var komple değişmesi lazım

Hocam bende nitro 5 kullanıyorum 1 ay önce gönderdiğim laptobun termal modülünü değişmişler fanlarda sorun vardı bende de. Ama bir adaptörün Tayvan dan gelmesi için 1 aydır bekliyorum nasıl bir adaptör ise artık.

Geri
Yukarı