Acer Swift 3 Bluetooth açıkken kapatıp açınılınca Bluetooth sürücü hatası çıkıyor

denizjr

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba, Acer Swift 3 SF314-42 R9YN Windows 10 Pro 21H1 versiyonu kullanıyorum, laptopumu eğer Bluetooth açıkken kapatırsam, bir sonraki kullanmak için açtığımda Bluetooth sürücü hatası ile karşılaşıyorum ve Bluetooth'u ne açabiliyorum ne kapatabiliyorum. Kısacası kullanamıyorum. Çözüm olarak da bilgisayarı tekrar kapattığımda, kapanmıyor, Power ışığı uzunca bir süre yanık kalıyor. Kapanıp tekrar kendisi açılıyor ve sorun kendi kendine ortadan kalkıyor Bluetooth'u kullanabiliyorum eğer Bluetooth açıkken bilgisayarı kapatırsam. Bu döngü böyle devam ediyor. Eğer Bluetooth'u kapatıp bilgisayarı kapatırsam sorunsuz kapanıyor/açılıyor.

Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar lütfen yardım edebilir mi?

NOT: Daha önce Bluetooth'u kullanmadığım için 21H1 güncellemesinden önceki sürümlerde böyle bir hata yapıyor muydu, bilmiyorum.

NOT2: Windows'un en sonuncu güncellemesi olan 2021 Windows 10 versiyon 21H1 06 Toplu Güncelleştirmesini (KB5003637) de yapamıyorum 0x800F081F hatası ile karşılaşıyorum fakat bu güncelleme hatasını almadan önce de Bluetooth böyle sorun çıkarıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı