Acer Swift 3 R3 3200U alınır mı?

prcprcprc

Centipat

Sizce alınır mı? Ekranı ve kasası gayet iyi. Bu fiyat aralığında alternatifi yok gibi. 4 GB RAM ekleyeceğim. Ryzen 3 günlük işler, strateji oyunları veya LOL gibi basit oyunlar için yeterli olur sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.hepsiburada.com/hp-15-b...ar-4ul32ea-p-HBV00000ETITV?magaza=Hepsiburada
Acer'a bulaşma derim. Ayrıca AMD işlemci masaüstünde iyi olsa da Laptop işlemcisi olarak pek tavsiye etmem. Linkteki Laptop çok daha kaliteli bir laptop. Tavsiye ederim. Zaten benim anladığım oyun için almayacaksız. Laptop'u eğer oyun için bakıyorsan bütçeni biraz daha arttırıp bu modeli almanı tavsiye ederim. Ufak tefek oyunları kaldırır😉
https://www.hepsiburada.com/hp-15-d...asinabilir-bilgisayar-7mx96ea-p-HBV00000OHDBY

Attığınız laptop bahsettiğiniz oyunlarda ve günlük kullanım da işinizi görür. Fakat RAM eklemek bu tip laptoplar da birden çok parça sökerek oluyor. Ayrıcak Ryzen işlemciler entegre GPU için laptoptaki RAM i kullanıyor o yüzden en az 8GB li modellere bakın derim. Ben 2.Yorumda ki arkadaşın önerdiği laptopu önermiyorum 2020 yılında böyle bir kaba laptop alınmaz.

Bu bilgisayarı zamanında kuruluşlara, derneklere topluca satıyorduk. Formatlarıyla ben ilgileniyordum. Kasa tasarımı olarak tırtıklı bir yüzeyi var, basit bir laptop. Güç, HDD gibi ışıkları bile yok. SSD'den dolayı ofis işlerinde rahatlıkla iş görür. Fiyatını tam hatırlamıyorum ama toplu bir biçimde alıcıya tanesi 1500 TL'ye falan geliyordu. Yıl 2020, Dolar yüzünden iki katı fiyatına bunu alacağına, arkadaş parasını çöpe atsın daha iyidir.

Attığınız laptop bahsettiğiniz oyunlarda ve günlük kullanım da işinizi görür. Fakat RAM eklemek bu tip laptoplar da birden çok parça sökerek oluyor. Ayrıcak Ryzen işlemciler entegre GPU için laptoptaki RAM i kullanıyor o yüzden en az 8GB li modellere bakın derim. Ben 2.Yorumda ki arkadaşın önerdiği laptopu önermiyorum 2020 yılında böyle bir kaba laptop alınmaz.
Tabiki alınmaz fakat arkadaşın bütçesine göre tavsiye de bulundum.Zannedersem arkadaş düşük bütçeli Laptop arıyor.Bence de AMD işlemciye bulaşma derim.İntel tavsiye ederim fakat senin bütçene uygun intel işlemci Laptop bulmak çok zor.Eğer bütçemi biraz daha zorlarım dersen,Bu Laptop'u tavsiye ederim.Bu Laptop'un tek dezavantajı 7.nesil i3 işlemciye sahip olması 8.nesil olsa daha iyi olurdu fakat sizin bütçenize göre GTA 5 CS:GO gibi ufak tefek oyunları çok rahat bir şekilde açar.https://www.hepsiburada.com/hp-250-...ar-6mp68es-p-HBV00000JXLZU?magaza=Tekno Markt

AMD mobil işlemciye bulaşma diyenler ne anlamda diyor? Benim mobil Ryzen şimdiye kadar mavi ekran gibi kronik hatalar almadım. Ultra cihaz kullandığım için üretici işlemciye falan yüklenince biraz sonra performansını düşürüyor ve bunun Intel olanında da aynı durumlar var ofis cihazları olduğu için. Oyuncu cihazlar için diyeceksen anlarımda 4. nesil ile de bunu unutacaksın reyiz. RAR gibi sıkışmış dosyaları hızlı açılıyor, HDD kullanıyorum UEFI olmayan SSD cihazlardan daha hızlı açılıyor. LOL, CS:GO, FIFA 19 gibi oyunları Vega 8 ile oynayabiliyorum orta yüksek ayarda. Kısıtlama yapmasa üretici gerçek performansı MX150 ekran kartı veya 1030 ekran kartı performansın da.

ss.png

R3 2200U ve 535 ekran kartı olanla da PES19 ve CS:GO oynuyordum.

Kullanmadığınız malları veya oradan buradan kullanmayı bilmeyen kullanıcıların şikayetleri görüp boş yorum yapmayın. Adam 5 mesajı var AMD bulaşma diye üye olmuş sanırım :D

Son düzenleme:
AMD mobil işlemciye bulaşma diyenler ne anlamda diyor? Benim mobil Ryzen şimdiye kadar mavi ekran gibi kronik hatalar almadım. Ultra cihaz kullandığım için üretici işlemciye falan yüklenince biraz sonra performansını düşürüyor ve bunun Intel olanında da aynı durumlar var ofis cihazları olduğu için. Oyuncu cihazlar için diyeceksen anlarımda 4. nesil ile de bunu unutacaksın reyiz. RAR gibi sıkışmış dosyaları hızlı açılıyor, HDD kullanıyorum UEFI olmayan SSD cihazlardan daha hızlı açılıyor. LOL, CS:GO, FIFA 19 gibi oyunları Vega 8 ile oynayabiliyorum orta yüksek ayarda. Kısıtlama yapmasa üretici gerçek performansı MX150 ekran kartı veya 1030 ekran kartı performansın da.

Eki Görüntüle 559517

R3 2200U ve 535 ekran kartı olanla da PES19 ve CS:GO oynuyordum.

Kullanmadığınız malları veya oradan buradan kullanmayı bilmeyen kullanıcıların şikayetleri görüp boş yorum yapmayın. Adam 5 mesajı var AMD bulaşma diye üye olmuş sanırım :D
İnsanları yorum sayısına ve kayıt tarihine ve donanımhaber gibi forumda 4628 mesajı olan bir insanı bu şekilde yargılamak 9 bilgisayar eskittim bir önceki kullandığım laptop R7 3700U idi ve beş para etmez bir Laptop'tu (İntel core i7 8565u'in yanında). Tekrar etmiş olayım😉😀

Dh'ci olduğunu anladım. Oranın yeri ile burayı kıyaslaman hata. Orada anlayan bir insanın kulu yok eskisi gibi. Hadi kendi yerine dön arkadaşım. Sen bu işlemcilere ne yapacağın belli. Dediğin işlemci fiyatı ne kadar pahalı biliyorsun değil mi? 4. nesil AMD güzel tokatladı zaten Intel'i ve Intel gibi 90 dereceler de çalışan oyuncu mobil işlemciler değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı