Acer V15 Nitro laptop durduk yere performansı düştü

mshammer

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Acer V15 Nitro bir bilgisayarım var. 1 hafta önceye kadar çok akıcı olarak çalışıyordu. Normalda iş için kullanırım fazla oyun oynamam. CS:GO oynarım ara sıra. 80-90 FPS alıyordum şimdi 12-20 FPS'e kadar düştü. Format attım tüm sürücüleri güncelledim termal macun falan her türlü bakımını yaptım. 3 ayda bir zaten termal macun değiştiririm. Bilgisayar ilk açılışta eski performansında çalışıyor 5 dakika sonra performans aşırı düşüyor fazlasıyla kasıyor. Sadece ofis uygulamaları ve CS:GO yüklü. Sıcaklık değerleri 30 derecenin üstüne çıkmıyor, işlemci kullanımıda gayet normal gibi gözüküyor. Eskiden oyuna girdiğimde fanlar yüksek devirlerde dönerdi sıcaklık 70 derecenin üstüne çıkardı şimdi ne kadar oyunda oynasamda fanlar ilk açılıştaki gibi pasif çekilde çalışıyor bazen biraz hızlanıyor ısı 50 dereceyi geçmiyor. Throttle gibi yazılımları kullandım hiçbir işe yaramadı. Benim PC bilgim tükendi her şeyi denedim ama hala kasmaya devam ediyor. Virüs taramasıda yaptım zaten format attığım için doğal olarak hiçbir şey bulamadı.

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    335,3 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı