Acer V3-551G ısınmadan dolayı kapanıyor

wincetionx3

Hectopat
Acer V3-551G AMD A10-4600M işlemcili, AMD Radeon HD 7660G'li bir laptoba sahibim. Özellikle AMD olduğunu belirtiyorum ısınma probleminden dolayı. 1 aylık zaman dilimi içerisinde Windows 8.1'den 10'a geçiş yapmak için format atmak istedim(USB). Format sırasında %80-90'larda bilgisayar kapandı. Çok ısındığı için formatın ortasında kapandı sonradan kafayı yemeler başladı ama toparlıyor yavaş yavaş. Bu format sırasında kapanmadan sonra laptop olağanüstü sıcaklıklara çıkmadan kendini kapatmaya başladı. Gereksiz bir yük yok işlemcide. Oyun oynamıyorum, grafik tasarımla uğraşıyorum illustrator bile kullanmıyorum. Kaldı ki stabil çalışmadığı için(10-15 dakikada ısınıp kendi kapanıyor.) format attıktan sonra dosyalarımı, programlarımı yüklemedim bile.

Macununu ve fan temizliğini yaptım bir sıkıntı yok. Stabil çalışıyor şu an ama yine de normalin biraz üstüne çıkınca sıcaklık, kapanıyor. Aklınıza gelen bir problem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı