Acer V3-722 G 750M Tavsiye Eder misiniz?

Loser.

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Acer V3 722G'nin ekran kartı GT 750M ve 8 gb ram versiyonunu mediamarkt'tan almak istiyorum.
Fiyatı: 2.099 TL.
Zaten bütçemi zorlayarak alıyorum. Sizce iyi mi ve Acer'ın casper gibi bir marka olduğu söyleniyor. Bu cihazda öyle sorunlar var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Notebook Link :ACER V3-772G 17,3 inç Core i5 4200M 2,5 GHz 8GB 1 TB GT750M 4GB Notebook Notebook
İşletim sistemi olarak Linux gözüküyor. Gerçekten windows yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux ise Windows işletim sistemi yok demektir, Free dos gibi.

Acer ısınma sorunu olan bir markadır. ASUS X550JK-XO012D Core i5-4200H 4GB 500GB 2GB Vga GTX850M 15.6" Free Dos - Ürün Kategorileri Bunu alsanız hem daha performanslı hem daha uygun olur.

Net bir bütçe söylerseniz ona göre yardımcı oluruz.

herkes o ürünü öneriyor ancak ürünü internetten alamam . Teknoloji mağazalarından alıcam. ve 8 GB ram olması gerekiyor. bu cihazdan başka max 2000 liraya önerebileceğiniz ürün var mı

İşlemci hızı ile performans belirlenmez. Oyun veya günlük kullanım için işlemci oldukça iyi.

Amacınız oyun ise yük ekran kartında olmalı.

İşlemci hızı ile performans belirlenmez. Oyun veya günlük kullanım için işlemci oldukça iyi.

Amacınız oyun ise yük ekran kartında olmalı.

Amacım hem autocad solidworks gibi programları kullanmak. Hemde Güncel oyunları High 'de olmasa bile mediumda kasmadan oynayabilmek. ve Bunun için bütçem max 2000 lira

@5062 peki bana bir laptop önerebilir misin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı