ACER V3-772G CORE İ5 4210M 2.6GHZ-12GB RAM-1TB HDD-17.3"-2GB-W8.1 NOTEBOOK

Aslında konfigürasyonu iyi ama Acer markası forumda pek tavsiye edilmiyor, sıcaklık sebepli.
Ben kullanıcısı değilim.

Seçimine paralel Asus x550jk var, hdd sesi dışında kronik bir sorunu yok. Forumda alan çok.
Bir de onu düşün istersen.

4-8-12 GB RAMli versiyonları var.

www.ebrarbilgisayar.com: Asus X550JK-XO012D Notebook
asus x550jk - TeknoFiyat

Son olarak verdiğin linkte Acer 4GB ekran kartlı gözüküyor ama başka sitelerde 2, alacak olursan onu da kontrol et, muhtemelen hatalı giriş.

Yukarıdaki örnek çok popüler o nedenle onu önerebiliyorum ama spesifik örneklemeler yapmam için gezinmem gerekir nette, ona sen bak istersen, zaten ekran ve fiyat filtresiyle listen kısalır.

İşlemci ve ekran kartı üzerinden seçimlerini yap.

şu an attıgın pc nin 32 gb ramil gt750m li versiyonunu kullanıyorm makina güzel fakat kesinlikle oyun bilgisayarı değil oyun için tavsiye etmeyeceğim ben gibi sanallaştırma profesyonel iş için kullancaksan al diyebilirim... birde pcnin gtx ekran kartlı sürümü var onu kullanmadım ama sana diyecegim deli ısınma yapıyor benım kullandıgım gtx sürümü sen düşün detaylı bilgi istersen bana ulaşabilirsin iyi günler

Bu makinayı almanı tavsiye ederim kardeş 40 50 derece sıcaklık araları fazla ısınmıyor oyun performansı her oyunları high ultra görüyor tavsiye ederim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı