Acer VG240Ybmiix monitör nasıldır?

GpuPower

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Link: Captcha Verification
Fiyat: 820 TL
Panel: IPS
Yenileme Hızı: 75 Hz
Tepkime Süresi: 1 Ms

Bu monitörü almayı düşünüyorum. 144 hz monitör bakıyordum ama RX 590'ın 1080 p 144 Hz monitöre yeterli gelmeyeceğini düşündüm.

Bu modeli kullnan arkadaşlara sorum; görüntü kalitesi nasıl, renkler canlı mı, ışık sızması ve matlık sorunu var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Link: Captcha Verification
Fiyat: 820 TL
Panel: IPS
Yenileme Hızı: 75 Hz
Tepkime Süresi: 1 Ms

Bu monitörü almayı düşünüyorum. 144 hz monitör bakıyordum ama RX 590'ın 1080 p 144 Hz monitöre yeterli gelmeyeceğini düşündüm.

Bu modeli kullnan arkadaşlara sorum; görüntü kalitesi nasıl, renkler canlı mı, ışık sızması ve matlık sorunu var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Merhabalar oynayacağınız oyunlar nelerdir? Ve neye istinaden 144 hz monitörün yetmeyeceğini düşündünüz rx590 güçlü bi kart.

Merhabalar oynayacağınız oyunlar nelerdir? Ve neye istinaden 144 hz monitörün yetmeyeceğini düşündünüz rx590 güçlü bi kart.
PUBG, Apex Legends, GTA, Battlefield, Witcher v.b. birkaç hikaye tarzı oyun daha. Gördüğüm kadarıyla 144 hz için yeterli FPS değeri vermiyor kart. 90-100 fps aralığında bu oyunlarda.

Bütçe olarak aklınızdan geçen nedir?

Hocam sorunsuz, görüntü kalitesi yüksek, freesync destekleyen bir monitör bulsam 1700 e kadar yolu var. Ama bulamıyorum yok her monitörde ya ışık sızıyor, ya siyahlar net değil, illa bir sorun çıkıyor. Ben de bari param fazla gitmesin diyerek bu seviyedeki monitörlere bakmaya başladım. Yoksa niyetim 144 hz monitör almaktı ama uygun bir şey bulamadım.

Hocam sorunsuz, görüntü kalitesi yüksek, freesync destekleyen bir monitör bulsam 1700 e kadar yolu var. Ama bulamıyorum yok her monitörde ya ışık sızıyor, ya siyahlar net değil, illa bir sorun çıkıyor. Ben de bari param fazla gitmesin diyerek bu seviyedeki monitörlere bakmaya başladım. Yoksa niyetim 144 hz monitör almaktı ama uygun bir şey bulamadım.
Seni en iyi ben anlarım kullanmış olduğum monitör Samsung LC24FG73FQMXUF modeli bi hevesle aldım kullanmaya başladığım 1.ci hafta 1 ölü piksel diğer aylarda 5 ölü piksel ve en sonunda panel arızası. Servise yolladım panel değişti servisten geldi monitörü denedim 5.ci saat sonunda 1 ölü piksel gül gibi bilmiyorum bu işler şans işimi yoksa bizmi iş bilmiyoruz anlamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı