Acer XF240QS 23.6" 165Hz 1ms nasıldır?

Hocam öncelikle inanılmaz hızlı dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Ekran kartım rx580 şu anlık sorun yaşamam ama ilerde 1660super- 1660ti yükseltmeyi planlıyorum. Monitörde G-sync desteği olmayıp yazılımsal olarak açıldığından CSGO'da görüntü ve performans kaybı yaşamaktan çekindim açıkçası, umarım yaşamam
Dediğim gibi FreeSync veya G-Sync açmasanız bile yırtılma yaşayacağınızı sanmıyorum. Ha illa ben açıcam derseniz de, yazılımsal olmasının performans kaybı yaşatacağını sanmam.

Vrb Modunu açtığında 0.5 ms oluyomuş fakat parlaklık baya düşüyomuş diyolar rica etsem vrb modu kapalı ise açıp parlaklığı durumunu benimle acil bi şekilde paylaşırmısınız çok düşüyor mu parlaklık
Ya onu açmasan bile yırtılma yaşayacağını sanmıyorum. Monitörde normalde FreeSync var ama yazılımsal olarak G-Sync'da eklemişler. Eğer kartın Nvidia ise, ayarlardan FreeSync'ı açınca, Nvidia Denetim Masası'ndan bir bölüm açılıyor ve ordan G-Sync'ı açabiliyorsun.
Vrb Modunu açtığında 0.5 ms oluyomuş fakat parlaklık baya düşüyomuş diyolar rica etsem vrb modu kapalı ise açıp parlaklığı durumunu benimle acil bi şekilde paylaşırmısınız çok düşüyor mu parlaklık bende almayı düşünüyorum da monitör ü bugün yorumlara baktığımda vrb de 0.5 ms veriyor ama parlaklık düştüğü için rahatsız ediyo diyen çok insan, var

Vrb Modunu açtığında 0.5 ms oluyomuş fakat parlaklık baya düşüyomuş diyolar rica etsem vrb modu kapalı ise açıp parlaklığı durumunu benimle acil bi şekilde paylaşırmısınız çok düşüyor mu parlaklık

Vrb Modunu açtığında 0.5 ms oluyomuş fakat parlaklık baya düşüyomuş diyolar rica etsem vrb modu kapalı ise açıp parlaklığı durumunu benimle acil bi şekilde paylaşırmısınız çok düşüyor mu parlaklık bende almayı düşünüyorum da monitör ü bugün yorumlara baktığımda vrb de 0.5 ms veriyor ama parlaklık düştüğü için rahatsız ediyo diyen çok insan, var
VBR'ın 3 seçeneği var. Kapalı-Normal-Ekstrem. Eğer ekstreme çekersen evet baya düşüyor ama normal modda kullanırsan gene düşüyor ama oynanabilir bi derecede düşüyor. Onun haricinde hiç açmadan da kullanabilirsin çok bi fark yok zaten ben test ettim. En azından benim için pek bi fark olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı