Acer XF240QS vs Acer KG241QS

Spoksi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu iki monitör arasında kaldım, fiyatları 165Hz oldukları halde oldukça iyi ama aklıma takılan bir şey var üstteki monitörde 0.5ms gibi artı bir özellik var ama alttakinde ise aşağı yukarı yukarı aşağı gibi özellikler var. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Not: Bu fiyat bandında 165Hz monitör bulursanız atabilir misiniz, 144 olmasını istemiyorum.

Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Acer XF240QS modeli daha iyi ama monitör varsayılan olarak 144 Hz çalışıyor. 165 Hz çalıştırabilmek için overclock etmen lâzım. Standı ile birlikte kilosu 6.19 kg'a çıkıyor. Masan eski, çürük, ince ise kırılır. Kalınsa da çok uzun süre kalacağı için iz bırakabilir.
aklıma takılan bir şey var. Üstteki monitörde 0.5ms gibi artı bir özellik var ama alttakinde ise aşağı yukarı yukarı aşağı gibi özellikler var.
Böyle bir şeyi ürünün teknik özelliklerinde göremiyorum. (Hem Hepsiburada da hem de kendi sayfasında.) Ekran görüntüsünü atabilir misin?
Pek açık bir cevap olmamış.
Geri dönecektim ama başka konulara bakarken unuttum. :D

Son düzenleme:
Böyle bir şeyi ürünün teknik özelliklerinde göremiyorum. (Hem Hepsiburada'da hem de kendi sayfasında.) ekran görüntüsünü atabilir misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da (üstte olan linkteki monitör) monitörün kutusunda 0.5ms ve overclock to 165Hz yazıyor.
1.06'da.

@Spoksi

Stok olarak 0.5ms gelmiyor, 0.5ms olması için bir modu etkinleştiriyorsunuz ve o mod parlaklığı yarı yarıya kadar indiriyor.

Ayrıca 165Hz'e OC ile çıktığından (Siz OC yapmıyorsunuz, OC'lu geliyor) daha kısa sürede yıpranacaktır.

Öbürünü öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı