ACER XV272UP 144HZ 2K monitor nasil?

Fazla geniş ve büyük oyunlar için önermem. Aklın da 144hz almak varsa

Benq 24 tavsiye ederim fiyat vatan da pahalı araştırma yaparsan 1.800 1.600 kadar bulabilirsin.

Benq 24 tavsiye ederim fiyat vatan da pahalı araştırma yaparsan 1.800 1.600 kadar bulabilirsin.
İyi de arkadaşın attığı liknteki monitör 2K çözünürlükte. 27" için 2K gayet idealdir.
Ayrıca senin önerdiğin monitörle arasında dağlar kadar görüntü ve renk kalitesi farkı var.

İyi de arkadaşın attığı liknteki monitör 2K çözünürlükte. 27" için 2K gayet idealdir.
Ayrıca senin önerdiğin monitörle arasında dağlar kadar görüntü ve renk kalitesi farkı var.
Oyun için ideal bir monitör değil, Aslın da konu sahibi oyun oynamak veya dizi, film izlemek içinmi alacağını söylese daha iyi olabilirdi.

O modeli satan kalmamış. En azından ben bulamadım.
O fiyat aralığında tavsiyem:
Oyun için ideal bir monitör değil, Aslın da konu sahibi oyun oynamak veya dizi, film izlemek içinmi alacağını söylese daha iyi olabilirdi.
Neden ideal değil? Arkadaş profesyonel oyuncu olmadıktan sonra farkını anlayamaz bile. Ki keşke benim de elimde para olsa da TN panelden IPS panele geçiş yapabilsem. Monitörleri yan yana koyunca farkı bariz ediyorsunuz.

O modeli satan kalmamış. En azından ben bulamadım.
O fiyat aralığında tavsiyem:

Neden ideal değil? Arkadaş profesyonel oyuncu olmadıktan sonra farkını anlayamaz bile. Ki keşke benim de elimde para olsa da TN panelden IPS panele geçiş yapabilsem. Monitörleri yan yana koyunca farkı bariz ediyorsunuz.

FPS oyunları için CSGO R6 oyunlar için ideal değil ama keyfi oyunlar COD PUGB onlar için olabilir. Arkadaş profesyonel olarak oyun oynamak istiyorsa, tavsiye etmem çok büyük ve performans ürünü değil.

Hala neden ideal olmadığının sebebini söylemediniz? @pesiNsane
Fark ettiyseniz monitör üreticileri artık IPS panellerde yüksek Hz alma yolunda ilerliyor. TN paneller ömrünü doldurmaya başladı.
TN vs IPS
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hala neden ideal olmadığının sebebini söylemediniz? @pesiNsane
Fark ettiyseniz monitör üreticileri artık IPS panellerde yüksek Hz alma yolund ilerliyor. TN paneller ömrünü oldurmaya başladı.
TN vs IPS
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fazla büyük ve göz yoruyor.

ips ekran değil sanırım o bana ips lazım

hem oyun hem dizi film o yuzden ips düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı