Acer yetkili servis güvenilir mi?

Flexamet

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, elimde Acer Aspire 7 A715-42 laptop var alalı 6 ayı geçti daha önce hiçbir vidasını ellemedim. Artık ısınmasından dolayı termal macun ve temizlemek için yetkili servise göndermek istiyorum ama internette hiç olumlu yorum göremedim yetkili servis güvenilir mi? Ek olarak göndereceksem neler yapmalıyım nasıl kargolarım, laptopla birlikte ekstra bir şeyler koymalı mıyım, laptopu göndermeden önce laptopun çalıştığına dair video fotoğraf olarak neleri almalıyım ve kargo süreci ne kadar sürüyor.
Son olarak harici bir laptop soğutucusu önerir misiniz 400-500 TL bandında.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Düzenleme; termal macun değişimi ve temizliği yapılırken verilerimin silinmesi gibi bir olay var mı? Acerin resmi sitesinde şöyle bir yazı gördüm "Onarıma gönderdiğiniz ürünlerin yedeğini mutlaka alınız. Onarım merkezi onarım sırasında işletim sistemini silme ve yenileme yapabilir, sabit diskinizi değişebilir. Bu hallerde verileriniz kaybolur. Acer bilgilerinizin güvenliğinden sorumlu değildir."

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba, elimde Acer Aspire 7 A715-42 laptop var alalı 6 ayı geçti daha önce hiçbir vidasını ellemedim. Artık ısınmasından dolayı termal macun ve temizlemek için yetkili servise göndermek istiyorum ama internette hiç olumlu yorum göremedim yetkili servis güvenilir mi? Ek olarak göndereceksem neler yapmalıyım nasıl kargolarım, laptopla birlikte ekstra bir şeyler koymalı mıyım, laptopu göndermeden önce laptopun çalıştığına dair video fotoğraf olarak neleri almalıyım ve kargo süreci ne kadar sürüyor.
Son olarak harici bir laptop soğutucusu önerir misiniz 400-500 TL bandında.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Aynı ısınma sorunu bende alalı 1 hafta olmadı boşta 50-60 derece. Bende göndereceğim yeri düşünüyorum.

Aynı ısınma sorunu bende alalı 1 hafta olmadı boşta 50-60 derece. Bende göndereceğim yeri düşünüyorum.
Acer Nitro 5

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Sanırım sıcaklıklardan dolayı benim de boşta en düşük 50 55 bandında geziyor, harici bir soğutucu kullanıyor musunuz?
Teşekkürler.
Hayır şuan kullanmıyorum. Yetkili Servise göndereceğim bir sorun yoksa soğutucu alacağım.

elbette güvenilirdir. sonuçta yetkili servisi.
Birden fazla servisi var.
Bazılarının yorumları diğerlerine göre çok kötü.

Hocam internette forumlarda RAM çaldıklarına dair yazılar var.
Muhtemelen öyle bir şey olmaz. Ama seri numarasını geri geldikten sonra kontrol etmek lazım.

aa!! Resmi teknik servisi RAM mi çalıyor 😱. Bu ülkede namuslu, dürüst teknoloji firması kalmadı galiba.

SMS infocomm mu dediniz. Alın size hikayem: ASUS ve Teknik Servisi-SMS Infocomm Rezaleti
Sizce Arena Bilgisayar nasıldır. Garanti belgemde Arena Bilgisayar var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı