Acer yetkili servis RAM yükseltme ücreti ne kadardır?

Mustafa kağan

Hectopat
Merhabalar laptopu ağustos ayında aldım fakat kurlardan dolayı fiyatlar daha da artmadan RAM yükseltmek istiyorum. Şu an 8 GB 2933MHz DDR4 RAM takılı ek olarak 8 GB daha eklemek istersem kendim takarsam garanti dışına çıkar mı veya yetkili servis ne kadarlık fiyata takabilir? Bir bilgisi olan varsa söyleyebilir mi?
Laptop: Acer Aspire A715 - 75G.

Merhabalar laptopu ağustos ayında aldım fakat kurlardan dolayı fiyatlar daha da artmadan RAM yükseltmek istiyorum. Şu an 8 GB 2933MHz DDR4 RAM takılı ek olarak 8 GB daha eklemek istersem kendim takarsam garanti dışına çıkar mı veya yetkili servis ne kadarlık fiyata takabilir? Bir bilgisi olan varsa söyleyebilir mi?
Laptop: Acer Aspire A715 - 75G.

Öncelikle sonradanalacağın RAM mevcut RAM ile çkışabilir bunu bilerek bu işe girin.
Çoğu marka RAM takmak için garantiyi devreden çıkarmıyor ama yine de müşteri desteğine sorun.

Servise taktırırsan RAM parası artı olarak servis parası 200 250 TL gibi bir para alırlar.

Merhaba, kendin takarsan Acer garanti dışı bırakıyor ve kendi servislerinde ücreti biraz tuzlu. Ben RAM'i kendim alıp serviste taktırdım sende böyle yapabilirsin.

Geri
Yukarı