Acer yetkili servisinin Türkiye'de hırsızlık yapması

Başvuruyu tamamladıktan sonra karara bağlanması da 1 ay sürdü. Şehir dışında olduğum için gitme şansım yok maalesef. Evdekilere her gün soruyorum tebligat geldi mi diye ama gelen giden yok.

Bilirkişi atandı mı? Benimki 2 ay sürdü amabilirkişi görüşü istenmişti beni haklı buldular.

Son düzenleme:
Arkadaşlar eğer sorun yaşadığım teknik servise gönderecekseniz abartmıyorum 30 dakikalık video çekin bilgisayarın her tarafını, her ince noktasını. Tarihi de gösterin bir şekilde. Siz işinizi sağlama alın.

@Şevki1453 Niçin servise yolladınız, kargo ücreti alındı mı?

@kotlinist Acer Aspire bilgisayarım varken kaç defa yolladım hırsızlık falan olmadı ama HDD kargodan mı nedir ses yapıyordu ve kronik genel problem olunca bilgisayarda THH yoluyla iade etmiştim. Lenovo aldım onu da THH ile iade ettim servisi iyi olduğu halde, cihaz çok fazla tamir edilmişti falan. Tekrar Acer'a döndüm, şikayetvar sitesine bakmadıkları için sanırım çok korkunç gözüküyor servis aynı şekil Asus servisi de aynı. Bazen çok saçma şikayetler var, 4GB RAM'li PC almış düşük işlemlemcili yeni aldım donuyor diye şikayetler vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı