Acer yetkili servisinin Türkiye'de hırsızlık yapması

Acer Twitter hesabı
Bu arada Acer LinkedIn hesabında geziyorum. Üst seviye Türk yetkili kişilerle irtibata geçmeye çalışacağım. Bu tek tük bir hırsızlık değil. Durum çok ciddi.
Müşteri hizmetleri bu duruma ne dedi?
@Ali Güngör hocam Acer Instagram sayfası sizi takip ediyor belki bana ve benim gibi durumda olan arkadaşlara yardımınız dokunur.

Son düzenleme:
Şubat ayında konu açmışsınız, Cimer'e şikayet ettiğinizi söylemişsiniz sonuçlanmadı mı? Keşke hakem heyetine de başvursaydınız yaklaşık 6 ay olmuş çoktan kazanmıştınız.
@kotlinist son durum nedir? Bende başvuru yapmıştım bilirkişi beni haklı buldu ve karara bağlandı fakat 10 gündür tebligat ve karar formunun çıkmasını bekliyorum.

Son düzenleme:
Şubat ayında konu açmışsınız, Cimer'e şikayet ettiğinizi söylemişsiniz sonuçlanmadı mı? Keşke hakem heyetine de başvursaydınız yaklaşık 6 ay olmuş çoktan kazanmıştınız.
@kotlinist son durum nedir? Bende başvuru yapmıştım bilirkişi beni haklı buldu ve karara bağlandı fakat 10 gündür tebligat ve karar formunun çıkmasını bekliyorum.
Yaklaşık 1 ay önce "Karara bağlandı." ibaresi geldi hala tebligat bekliyorum.

Kaç ay sürdü? 1 aydır beklemen anormal sanki. Tüketici hakem heyetine gidip sordun mu karar formu hala düşmemiş mi?
Başvuruyu tamamladıktan sonra karara bağlanması da 1 ay sürdü. Şehir dışında olduğum için gitme şansım yok maalesef. Evdekilere her gün soruyorum tebligat geldi mi diye ama gelen giden yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı