Acer laptopta GTA 5 kasıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

retrodogukan

Hectopat
Yer
Menteşe
Arkadaşlar dün GTA 5'i Intel Inside Core i5 ve AMD Radeon Graphics HD 8750M oynanışlarına bakaraktan indirdim ve onlarda akıcıydı. Fakat bende kasarak oynanıyor sebebini anlayamadım birkaç Low settings.xml denedim fakat onlarda çare olmadı en düşük ayar ve en düşük boyutta DirectX 10.1'de oynuyorum, kasıyor. Epic Games'ten indirdim korsan mı diye sormazsanız iyi olur. Yardımcı olabilecek var mı?

İntel
Amd

Bende o videodakilerden çok kasıyor. Bu parça işlerinden çok anlamam ama oynanışlara bakarak indirdim dediğim gibi. DxDiag ekran bölümünde ekran kartını AMD yerine Intel(r) HD Graphics family olarak gösteriyor bununla ilgili de bilgim yok öylesine yazdım.

CPUID CPU adı: Intel(r) Core(tm) i5-4200U CPU @ 1.60GHz.
CPU türü: Mobile Dualcore Intel Core i5-4200U, 800 MHz (8 X 100)
Anakart adı: Acer Aspire E1-572G.
Görüntü bağdaştırıcısı: AMD Radeon HD 8600M/8700M series (mars)
Aygıt tanımı: Intel(r) HD Graphics 4400.

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel HD Graphics 4400 oyunu oynatmaya çalışıyor olabilir mi?
Oyun açıkken görev yöneticisi performans kısmı SS atabilir misiniz?
Bu arada AMD ekran kartını kullansan bile akıcı olarak (60 FPS) oynamak için 800x600 de veya 1024x768 (low) oynaman gerekecek.

İntel HD Graphics 4400 oyunu oynatmaya çalışıyor olabilir mi?
Oyun açıkken görev yöneticisi performans kısmı SS atabilir misiniz?
4400 GTA 5 oynatacak güçtedir hocam. Ekran kartı driverini güncellemeyi denediniz mi? Güncellediyseniz kaldırıp yeniden stabil versiyon yükleyip dener misiniz?

Ya arkadaşlar yanlışlık yapmış olabilirim ha kasıyor ha açamıyor oyunu oynayamadıktan sonra fark var mı arada? çözüm önerisi sunacağınıza burada mesajıma cevap yazıyorsunuz!!!!

Ya arkadaşlar yanlışlık yapmış olabilirim ha kasıyor ha açamıyor oyunu oynayamadıktan sonra fark var mı arada? çözüm önerisi sunacağınıza burada mesajıma cevap yazıyorsunuz!!!!
Bayaa fark var hocam açamıyorum deseydi başka şekilde cevap verirdik ne bu agresiflik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı