Çözüldü Açık ISO dosyası nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lvorexn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende bir dosya var; oyununu sildim fakat dosya kaldı. Görev yöneticisinden bakıyorum, dosya gözükmüyor hiçbir şekilde. Nasıl sileceğim, bir çözümü yok mudur?
Dosya Codex ile başlayan.

Screenshot_1.png

Silmeye çalışınca aldığım hata;

Screenshot_2.png

Çözüm
O bir .iso dosyası. Yani bilgisayarınızda bir CD gibi çalışacaktır. Dosya Gezginini açın, sol taraftan veya "Bu Bilgisayar" kısmından o CD'yi bulun, sağ tık yapın ve çıkar deyin. Ondan sonra silebilirsiniz.
O bir .iso dosyası. Yani bilgisayarınızda bir CD gibi çalışacaktır. Dosya Gezginini açın, sol taraftan veya "Bu Bilgisayar" kısmından o CD'yi bulun, sağ tık yapın ve çıkar deyin. Ondan sonra silebilirsiniz.

Hocam ilk olarak interneti kapatın, daha sonra bilgisayarı yeniden başlatıp dosyayı silin.

Ne alakası var?, üstte arkadaş doğrusunu söylemiş zaten, sanal diski kaldırması yeterli.

Arkadaşlar bende bir dosya var; oyununu sildim fakat dosya kaldı. Görev yöneticisinden bakıyorum, dosya gözükmüyor hiçbir şekilde. Nasıl sileceğim, bir çözümü yok mudur?
Dosya Codex ile başlayan.

Eki Görüntüle 1000813

Silmeye çalışınca aldığım hata;

Eki Görüntüle 1000812
Unlocker programıyla silmeye çalış.
Silemezse kendisi sana soruyor yeniden başlatınca silecek.

Ne alakası var?, üstte arkadaş doğrusunu söylemiş zaten, sanal diski kaldırması yeterli.

Hocam dediğim yanlış olabilir belki. Bu sinir nereden geliyor? Ben sadece fikrimi belirttim. Amacımız burada arkadaş yardımcı olmak değil mi? Hepimiz çözümler bulmaya çalışıyoruz. Doğru çözümü @363436 bulmuş. Benim cevabıma laf atıyorsun. Yanlış olduğunu söylemen yeterliydi. Sinirlenmene gerek yok. Ayrıca dosyanın .İSO dosyası olduğunu fark etmedim. Genelde program kullanılıyor gibi hatalarda interneti kapatıp bilgisayarı yeniden başlatıp dosyayı silebiliyorsunuz. Başlık sonradan değiştirildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı