Açık dünya oyunları sevemiyorum

Adam hakli dostlar. Artik oyun firmalari pahali oyunlari (dolarin Türkiye'deki etkisi de var) hikaye surelerini uzatmak için sacma sapan yan gorevlerle acik dunyada bizi oradan oraya kosturuyorlar. God of War'in son oyununda bile biraz da olsa bu oldu. Tabii Online oynamak için yine acik dunyaya gerek var ama Online dunyasi olmayan ve saglam hikaye kurgusuna sahip bu oyunlar beni de maalesef sogutuyor. Bir trend olmus maalesef. Ben de uzgunum. Alismaktan baska caremiz yok gibi :/

Benim için hikaye ön plandadır ve bu yüzden GTA serisi dahil çoğu oyunu sevemedim açık dünya oldukları için. Hikaye birbirine giriyor, oradan oraya git, şuradan şuraya git. Hop biri telefondan arıyor buraya gel diye. Kafam allak bullak oluyor.
Şimdi de aynı durumu Cyberpunk 2077'de yaşıyorum. Bir öneriniz var mı? Nasıl sevebilirim bu tür oyunları?
Red Dead Redemption 2 oyna. Ondan sonra halâ sevmezsen zaten daha da sevmezsin.

Dostlar Cyberpunk 2077'yi bitirdim ve hiç fena değildi, aşırı sevdim oyunu. Sanırım açık dünya oyunlara karşı olan hevessizliğimi yendim. Bu oyun beni kendine feci bağladı.
Red Dead Redemption 2 oyna. Ondan sonra halâ sevmezsen zaten daha da sevmezsin.
Sırada o var. :)

Dostlar Cyberpunk 2077'yi bitirdim ve hiç fena değildi, aşırı sevdim oyunu. Sanırım açık dünya oyunlara karşı olan hevessizliğimi yendim. Bu oyun beni kendine feci bağladı.

Sırada o var. :)
Cyberpunk 2077'yi sevdiysen RDR 2 de mest olursun. Oynadıktan sonra mesajını bekliyorum. :)

Geri
Yukarı