Açık dünya RPG oyun önerisi

Kays26

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 gb
SSD veya HDD modeli
HDD Toshiba 1 tb
Ekran kartı
Ryzen R7 240
İşlemci
İntel İ7 870
Boyutu ve sistem gereksinimleri çok fazla olmayan güzel bir açık dünya RPG oyunu arıyorum. RPG derken karakter geliştirmeli falan rol yapma kısımlar daha az olan bir oyun arıyorum. Sistem gereksinimlerimi yazdım bakabilirsiniz.

Boyutu ve sistem gereksinimleri çok fazla olmayan güzel bir açık dünya RPG oyunu arıyorum. RPG derken karakter geliştirmeli falan rol yapma kısımlar daha az olan bir oyun arıyorum. Sistem gereksinimlerimi yazdım bakabilirsiniz.
Black Desert
Biraz fazla ama sistem gereksinimleri fakat performans modu var oyunda öyle oynayabilirsin

Black Desert nasıl peki biliyorsanız.
Black desert biraz metin 2 ye benziyo yaratık kesip farm yapıyosun item basma filan var ve her gün dünya eventi oluyor gidip bütün oyuncular dünya bosslarını felan kesmeye çalışıyor oyunda aynı zamanda aşçılık balık tutma gibi meslekler felanda var fakat arkadaşlarınla oynamanı tavsiye ederim yoksa kasılması zor biraz.

Black Desert biraz Metin2'ye benziyor yaratık kesip farm yapıyosun item basma filan var ve her gün dünya Event'i oluyor gidip bütün oyuncular dünya bosslarını falan kesmeye çalışıyor oyunda aynı zamanda aşçılık balık tutma gibi meslekler falanda var fakat arkadaşlarınla oynamanı tavsiye ederim yoksa kasılması zor biraz.

Hmm anladım ben daha çok singleplayer bir macera arıyorum bossların olduğu elder ring gibi falan.

Hmm anladım ben daha çok singleplayer bir macera arıyorum bossların olduğu elder ring gibi falan.
O zaman pek bilmiyor online oyun oynuyorum ben daha çok

Yeni konular

Geri
Yukarı