Açık dünyasında gezmekten keyif alacağım oyun tavsiyeleri

Ainnt

Kilopat
Daha fazla  
Örnek olarak Far Cry serisinin özellikle de Far Cry Primal'ın açık dünyasında gezmekten çok keyif almıştım. Ancestors: The humankind Odyssey'de de açık dünyada gezerken keyif aldım. Witcher'da ve Fallout 4'de öyle. Açık dünyası geniş ve hikaye yapmayıp yan görevlerle ya da boş boş gezerek keyif alabileceğim bir oyun önerisi lazım. Fazla yüksek sistem gereksinimleri istemeyen olursa çok daha hoş olur. Orta düzeyde bir sistemle oynayacağım.

Sniper Ghost Warrior 3. Kendinizi gerçekten Gürcistan'da, iç savaşın ortasında hissedebiliyorsunuz o açık dünyada. Öneririm, çok sevdiğim bir oyundur.

The Legend Of Zelda: Botw açık dünya oyunlarının zirvesidir oynarsan diğer açık dünyalar çok boş gelecek bu videoyu izleyerek emulatorü kullanabilirsin. Oyunu nereden indireceğini paylaşamam korsana giriyor ama emulator korsana girmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

The Legend of zelda: Botw açık dünya oyunlarının zirvesidir oynarsan diğer açık dünyalar çok boş gelecek bu videoyu izleyerek emulatorü kullanabilirsin. Oyunu nereden indireceğini paylaşamam Korsan'a giriyor ama emulator Korsan'a girmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saydıklarınızı hep oynadım. Birçoğunu birden fazla kez oynadım. Zeldaya gelecek olursam. Bende çok sorunlu. Optimizasyon berbat. Emülatör sıkıntılı biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı