Ücretli JAVA kütüphanesi

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Mucosoft Library adında bir kütüphane geliştirdim. Geliştirdiğim sistem sayesinde kullanıcılar tek satır kodla birçok şeyi kolaylıkla kodlayabilecek.

Genel Özellikler
  • MySQL Sistemi
  • Dosya Sistemi
  • Yazı Tabanlı Değişken Sistemi
  • MD5 Sistemi
  • Konsola Yazı Ekleme Sistemi

Kütüphane İçeriği
  • MySQL Veri Kontrolü
  • MySQL Veri Saydırma
  • MySQL Tekli Veri Okuma
  • MySQL Çoklu Veri Okuma
  • MySQL Sorgu Çalıştırma
  • MySQL Veri Ekleme
  • MySQL Sütun Seçerek Veri Ekleme
  • Dosya ve Dizin Kontrolü
  • Dizin Listeleme
  • Dosya Silme
  • Dosya Ekleme
  • Dizin Ekleme
  • Dosyadaki Yazıyı Çekme
  • Dosyadaki Yazıyı Güncelleme
  • Yazı Tabanlı Değişken Ekleme ve Güncelleme
  • Yazı Tabanlı Değişken Silme
  • Yazı Tabanlı Değişken Kontrolü
  • Yazı Tabanlı Değişken Saydırma
  • Yazı Tabanlı Değişken Okuma
  • Yazı Tabanlı Değişken Listeleme
  • Konsola Yazı Yazdırma
  • MD5 Dönüştürme

Fiyat: 299,98 TL

Açık kaynak bir şeyi neden satıyorsunuz? Ayrıca en pazarlık var mı?
Tabii ki açık kaynak değil, internette yer almıyor. Açık kaynak derken sattığım kişi açık kaynak olarak kodları görüp düzenleyebilecek. Pazarlık olur ama çok düşürmem.

Fiyatı mı yüksek? Ben bu kütüphaneyi pek çok projemde kullanıyorum. Onlarca satır yazdığım kodları tek satırla yazmak ve kullanımının kolay olması özellikle bu işe yeni girenler için büyük bir kolaylık sağlayacak. Diğer karmaşık kütüphaneler gibi bir sistemi yok, oldukça sade ve anlaşılır.

Fiyatı mı yüksek? Ben bu kütüphaneyi pek çok projemde kullanıyorum. Onlarca satır yazdığım kodları tek satırla yazmak ve kullanımının kolay olması özellikle bu işe yeni girenler için büyük bir kolaylık sağlayacak. Diğer karmaşık kütüphaneler gibi bir sistemi yok, oldukça sade ve anlaşılır.

Java bilmeyen bir insanının bile oturup 1-2 günde internetteki kodları kopyalayıp yapabileceği bir proje olduğu için fiyatı biraz yüksek ve kendi düşüncem bunu Türkiye'de alacak insan yoktur.
Bu yüzden eğer satış yapmadıysanız önerim GitHub hesabınızda ücretsiz yayınlamanız olur.
Eğer yazılım ile ilgili bir işe girecekseniz düzgün bir şirket ise Github hesabınızın önemi büyük.

Java bilmeyen bir insanının bile oturup 1 günde internetteki kodları kopyalayıp yapabileceği bir proje olduğu için fiyatı biraz yüksek ve kendi düşüncem bunu Türkiye'de alacak insan yoktur.
Bu yüzden eğer satış yapmadıysanız önerim GitHub hesabınızda ücretsiz yayınlamanız olur.
Eğer Java ile ilgili bir referansınız yoksa bile GitHub hesabınızda bir şeyler olsun.
Doğru, fiyat ülkenin ekonomik alım gücüne göre biraz yüksek olabilir. Fiyatı sonradan güncelleyebiliriz fakat bir de şu açıdan bakmak lazım. Kurumsal bir firma bu projeyi satın aldığında bu proje ile kat kat daha çok para kazanabilecek.

Doğru, fiyat ülkenin ekonomik alım gücüne göre biraz yüksek olabilir. Fiyatı sonradan güncelleyebiliriz fakat bir de şu açıdan bakmak lazım. Kurumsal bir firma bu projeyi satın aldığında bu proje ile kat kat daha çok para kazanabilecek.

Duruma kolaylık gözüyle bakıyorsanız maalesef ki yanlış düşündüğünüzü söylebilirim. Sonuçta yaptığınız şey dediğim gibi işleri basitleştirmek için yapılmış. Örneğin kütüphanenizde bulunan dosya ile ilgili sistemler sadece tek bir kaynaktan yararlanılarak bile yapılabiliyor. Java Dosya İşlemleri(Dosya Oluşturma, Dosya Silme, Dosyadan Veri Okuma, Dosyaya Veri Yazma) - Her Tür Bilginin Adresi
Kurumsal şirketlere satış yapmak istiyorsanız (Türkiye'de böyle bir şey var olduğundan bile emin değilim.) İşlevsellik ön planda olmalı. Örneğin: Yapay zeka kütüphanesi, Game Engine kütüphanesi gibi.

Burada bir çok kişi Windows'unu bile Crack kullanıyor. Java bilen de bir elin parmakaları ile sayabileceğin kadar az.

Bir de eğer Java üzerinden para kazanmak gibi bir niyetiniz varsa ve reşitseniz Upwork üzerinde çok güzel iş imkanları bulunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı