Açık Lise okuyanlar nasıl gidiyor?

Bende açıktan okuyorum vallahi ülkenin durumuna bakıyorum ve okumak için çabalamaya ne enerjim ne halim kaldı. Sanırım sanayide çalışmaya başlayacağım.

Çok fazla gelecek kaygısı çekiyorum o kadar çekiyorum ki hayatımı yaşayamıyorum gençliğimi vs. anın zevkini çıkaramıyorum olmuyor sürekli içimde: İleride ne yapacağım ayakta durabilecek miyim gibi düşünceler dönüp dolaşıyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Açık liseye geçmeyi bayağı düşündüm fakat geçmedim. Şu anda 9,36 yüzdelk ile bir anadolu lisesine gittim. Hedefimde ise tutarsa tıp, oradan adli tıp uzmanlığı tutmazsa bilgisayar mühendisliği tutmazsa makine mühendisliği tutmazsa A-101 paspas mü- öyle bir şey yok.

Tüm lise okuyan arkadaşlarıma sabır diliyorum. Çok yorucu.

Çok fazla gelecek kaygısı çekiyorum o kadar çekiyorum ki hayatımı yaşayamıyorum gençliğimi vs. anın zevkini çıkaramıyorum olmuyor sürekli içimde: İleride ne yapacağım ayakta durabilecek miyim gibi düşünceler dönüp dolaşıyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
AA ben 😃😶😶

İstediğin mesleği bulmak gercekten zor bir şey bende bulana kadar çok kaygı çekiyordum ne iş yapacağim nasıl para kazanacağım hangi mesleği yapabilirim falan şimdi 11.sınıfım geçen sene asker olmaya karar verdim şu an Full ona çalışıyorum bir an önce hedef koyun arkadaşlar sevdiginiz mesleği yapın bir şekilde bulmaya çalısın hayatınız düzene girer vallahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı