Çözüldü Açık lise sınavları nasıl oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gapirkont

Kilopat
9 Aralık ile 20 Aralık arasında sınavlar oluyormuş. Ben 20 Aralık tarihine kadar istediğim zaman 1 kere tüm derslerin sınavına gireceğim ve bitecek diye biliyordum. Şu an sisteme giriş yaptığımda ders bilgileri (alınan) kısmına giriş yapıp Başarılı Dersler'e tıkladığımda "Öğrencinin başarılı dersi yoktur..." yazıyor. Başarısız derslere tıkladığımda ise ekran görüntüsünü bıraktığım gibi bir sürü ders çıkıyor. Bunlar ne anlamadım. Sınav giriş bölümüne tıkladığımda ise 12 tane ders çıkıyor ancak bunların içinde mesela İngilizce dersi yok. Bu sınavlar 9 Aralık'tan 20 Aralık'a kadar her gün değişiyor mu, yani her gün mü girmem gerekiyordu yoksa şu an girip gözükenleri yapsam yetiyor mu?

Dosya Ekleri

• aol 3.PNG
    aol 3.PNG
    52,1 KB · Görüntüleme: 245
  • aol.PNG
    aol.PNG
    14,1 KB · Görüntüleme: 145
  • aol2.PNG
    aol2.PNG
    43,5 KB · Görüntüleme: 150
Çözüm
Belirtilen tarihe kadar tüm sınavları bitirmek zorundasın. Ne zaman yaptığının bir önemi yok fakat belirtilen tarih süresi içerisinde bitirmek zorundasın. Başarılı ders konusuna gelecek olursak da henüz sonuçlar açıklanmadan başarılı olup olmadığını da göremezsin.
Belirtilen tarihe kadar tüm sınavları bitirmek zorundasın. Ne zaman yaptığının bir önemi yok fakat belirtilen tarih süresi içerisinde bitirmek zorundasın. Başarılı ders konusuna gelecek olursak da henüz sonuçlar açıklanmadan başarılı olup olmadığını da göremezsin.

Çözüm
Belirtilen tarihe kadar tüm sınavları bitirmek zorundasın. Ne zaman yaptığının bir önemi yok fakat belirtilen tarih süresi içerisinde bitirmek zorundasın.

Yani görüntüsünü bıraktığım 12 adet dersi şu an veya yarın bitirdikten sonra başka sınava girmeme gerek kalmayacak değil mi?

Geri
Yukarı