Açık lisede tüm sınavlara girmek zorunlu mu?

atakankuvel

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Video Editörü & Tasarımcı
Arkadaşlar ayın 20'sine kadar yani 11 gün vaktim var bu sınavlara girmek için. Ben ablamın yanına gideceğim de, diyelim bugün ablamın yanına gittim matematik dersini açtım, bir tane matematik olduktan sonra diğer sınavlarda zorunlu olunuyor mu? Yani diyelim bugün matematiği oldum, sadece o matematik sınavını yapıp bitirecek, fizik sınavını da yarın girerim diye düşünüyorum hani her gün 1 sınav yapmayı düşünüyorum öyle olur mu?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-12-09 104920.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-09 104920.png
    184,5 KB · Görüntüleme: 28

Dadesutan

Decapat
Yer
Tokyo-3
Daha fazla  
Meslek
Kara kılıç Ustası
Arkadaşlar ayın 20'sine kadar yani 11 gün vaktim var bu sınavlara girmek için. Ben ablamın yanına gideceğim de, diyelim bugün ablamın yanına gittim matematik dersini açtım, bir tane matematik olduktan sonra diğer sınavlarda zorunlu olunuyor mu? Yani diyelim bugün matematiği oldum, sadece o matematik sınavını yapıp bitirecek, fizik sınavını da yarın girerim diye düşünüyorum hani her gün 1 sınav yapmayı düşünüyorum öyle olur mu?

İstersen bir günde bütün sınavları çöz. İstersen her gün 1 tane çöz. İstersen hepsini son gün çöz. Hiç fark etmez.

KÜFÜRBAZ HAYDO

Zettapat
Makaleler
51
Yer
KKTC
Daha fazla  
Farklı IP girişi belki sorun oluşturabilir, onun dışında da tüm sınavları tek günde yapmak zorunda değilsiniz. Sınav bitiş gününe kadar sınavlarınızı yapmanız yeterli olacaktır.

Yukarı