Açık liseye geçilmeli mi?

Daha fazla  
Okul vakit alıyor 8 saat okul mu olur? Ayrıca dershaneye gidiyorum. İyice bunaldım birisini bırakmam lazım. Dershaneye bırakmama izin vermiyorlar. Ayrıca okulda da boş boş duruyorlar ve üniversite sınavına iyi hazırlanmak için açık liseye geçmeli miyiz? Ve açık liseye geçmek için ne yapmak lazım?

Kaçıncı sınıfsın? ben 12. sınıfım 2. dönem geçeceğim keşke eylül'de geçseydim diyorum hatta okul her türlü yoruyor ve çalışmaya engel bence. yani geçilir ama iyi araştır.

Hocam bunu en iyi siz bilirsiniz kendinize inanıyorsanız ve özellikle yapacaksanız "Ben evde olursam çok iyi çalışırım." diyorsanız ve derslerinizi kesinlikle salmayacaksanız evet mantıklı bir karar. Arkadaşın dediği gibi 12.sınıf 2.dönem de geçebilirsiniz ancak yapacaksanız

Ve açık liseye geçmek için ne yapmak lazım?
Bu da başka bir konunun konusu. Ayrı konu açın.

Kaçıncı sınıfsın? ben 12. sınıfım 2. dönem geçeceğim keşke eylül'de geçseydim diyorum hatta okul her türlü yoruyor ve çalışmaya engel bence. yani geçilir ama iyi araştır.
Bende 12. Sınıfım . Okul özellikle lise boş bir yer. Ortamcı tiplerin yeri. Gecicem kararımı verdim.

Eğer evde ve dershanede çalışma disiplininiz varsa okulu bırakın gitsin bence. 8 saat zaman kaybı o saatlerle neler neler yapılır.11.sınıfım 12 de bende bırakıp açığa geçmeyi düşünüyorum hem evde ders hem spor hem dershane bir de okul üstüne binerse mahvolurum.

Hocam bunu en iyi siz bilirsiniz kendinize inanıyorsanız ve özellikle yapacaksanız "Ben evde olursam çok iyi çalışırım." diyorsanız ve derslerinizi kesinlikle salmayacaksanız evet mantıklı bir karar. Arkadaşın dediği gibi 12.sınıf 2.dönem de geçebilirsiniz ancak yapacaksanız

Bu da başka bir konunun konusu. Ayrı konu açın.
Sağolun hocam.

Dershane ile okulun bir arada yürüyeceğini düşünmüyorum. Açık liseye geçmen faydalı olacaktır.
Teşekkürler hocam bende öyle düşünüyorum.

Eğer evde ve dershanede çalışma disiplininiz varsa okulu bırakın gitsin bence. 8 saat zaman kaybı o saatlerle neler neler yapılır.11.sınıfım 12 de bende bırakıp açığa geçmeyi düşünüyorum hem evde ders hem spor hem dershane bir de okul üstüne binerse mahvolurum.
Spor hayatınızda başarılar sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı