Açık liseye geçiş işlemleri kaç günde tamamlanıyor?

10. sınıfım açık liseye geçmem gerek son başvuru tarihi 3 Nisan mesai bitimine kadar devamsızlığım 9.5 gün pazartesi günü okula gitmeyip başvuru yapacağım aynı gün içerisinde açık lise kaydım tamamlanır mı? Bir aksilik çıkarsa sınıfta kalacağım kafam çok karışık yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet anında oluyor.Açık Lise zaten sana AÖL sitesine giriş yapabilmen için şifre vb de direkt veriyor.Harcı yatırmayı unutma tabii gitmeden önce.

Direkt gittiğin gibi işlemleri tamamlayıp veriyorlar eline kağıdı gidiyorsun AÖL giriş sayfasına seçiyorsun dersleri ve iş bitti gerisi temiz ayrıca harç parası yok diye biliyorum 18 yaş altı olanlarda yine de bir sorun. (benimki otomatik devlet tarafından ödendi)

Evet anında oluyor. Açık lise zaten sana AÖL sitesine giriş yapabilmen için şifre vb de direkt veriyor. Harcı yatırmayı unutma tabii gitmeden önce.

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. 18 yaş altı harç parası yatırmıyormuş.

Direkt gittiğin gibi işlemleri tamamlayıp veriyorlar eline kağıdı gidiyorsun AÖL giriş sayfasına seçiyorsun dersleri ve iş bitti gerisi temiz ayrıca harç parası yok diye biliyorum 18 yaş altı olanlarda yine de bir sorun. (benimki otomatik devlet tarafından ödendi)

Yanıtnız için teşekkür ederim yüreğmie su serptiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı