Açık Liseye geçiş yapamıyorum

wesroll

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben örgünden açık liseye geçeceğim. Resmi site de 30 Ocak'ta başladığı yazıyordu. Daha sonra halk eğitim merkezine veliyle gittiğimde ise bana bir dilekçe gibi bir kâğıt verip yolladılar. Kağıt üstünde 7 Şubat tarihinde getirin gibisinden bir şey yazıyor. Okullar 6 Şubat'ta açılıyor. Halk Eğitim Merkezi'ne bu kağıdı getirirken bir kere daha velinin gelmesine gerek var mı diye sorduğumuzda ise yok dediler. Ben ne yapacağım bir akıl verin.

Merhaba arkadaşlar. Ben örgünden açık liseye geçeceğim. Resmi site de 30 Ocak'ta başladığı yazıyordu. Daha sonra halk eğitim merkezine veliyle gittiğimde ise bana bir dilekçe gibi bir kâğıt verip yolladılar. Kağıt üstünde 7 şubat tarihinde getirin gibisinden bir şey yazıyor. Okullar 6 şubat'ta açılıyor. Halk eğitim merkezi'ne bu kağıdı getirirken bir kere daha velinin gelmesine gerek var mı diye sorduğumuzda ise yok dediler. Ben ne yapacağım bir akıl verin.

Hocam ne olur ne olmaz veli ile git bunların işi sagı solu belli olmuyor.

Değiştirdiler. Şu an 6 Şubat - 17 Şubat arasında kayıt olabilirsin. Yine ne olur ne olmaz velinle git.

Hocam bende açık öğretime geçeceğim şu an gitsem kayıt olamaz mıyım yani. İnternette doğru düzgün bir şey yazmıyor ya da ben bulamadım.
Olamazsın. Ek olarak 13 Eylül 2004 tarihinden sonra doğduysan ilk kayıt ücretini ödemene de gerek yok. Kimliğin ve 1 adet biyometrik fotoğrafın ile gidip direkt kayıt yaptırabilirsin.

Olamazsın. Ek olarak 13 Eylül 2004 tarihinden sonra doğduysan ilk kayıt ücretini ödemene de gerek yok. Kimliğin ve 1 adet biyometrik fotoğrafın ile gidip direkt kayıt yaptırabilirsin.

Şubatta 15'e gireceğim hiçbir belgeye gerek yok mu şimdi? Ben belge falan isterler diye düşünüyordum.

Strese sokmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Pazartesi günü gideceğim. 7 Şubat'a kalırsa ben sınıfta kalmış olacağım. Velisiz gelebilirsin dedi velisiz gideceğim. Almazlarsa hakkımı savunurum orada.

BİRAZ DAHA AYRINTILI ANLATIRMISIN BEN MESEMDEYİM 2008 DOGUMLUYUM 10. SINIFA GİDİYORUM MESEMDE BU SENE AÇIK LİSEYE GEÇMEK İSTİYORUM GEÇERMİYİN

Yeni konular

Geri
Yukarı