Açık liseye geçtim

emre 5564

Femtopat
Yer
TÜRKİYE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
lenovo 80SM= İŞLEMCİ: İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-6200U CPU @ 2.30GHz, 2400 Mhz, 2 Çekirdek, 4 Mantıksal İşlemci, SİSTEM SKU'SU: LENOVO_MT_80SM_BU_idea_FM_Lenovo ideapad 310-15ISK
Meslek
ÖĞRENCİ
Profilime bakabilirsiniz, bayağı bir araştırma yaptım soru sordum ve açığa geçmeyi kararlaştırdım. Evde çalışabilirim diyen varsa geçsin, ben imam hatip öğrencisiyim.12.sınıf 2. dönemi düz açığa geçtim açığa geçerken kredim yeter mi diye çok düşünüyordum herkes meslek dersler falan kredisi sayılmıyor dedi, olsun dedim, açığa geçtim 170 ve üstü kredisi olan mezun olabilir ve benim 229 kredim geldi zorunlu sınavları(din kültürü, İngilizce, inkılap vs.) Verip mezun oluyorum korkmayın geçin bir sıkıntı olmaz ve son başvurular 17 Şubat haberiniz olsun. Sorusu olan bu sorunun altına yazabilir.

Annemin 80 civarı kredisi var, zorunlu ders sayısı 25 yazıyor. Ortalama kaç sınavda ne kadar puan alırsa mezun olabilir?

Hocam günde kaç saat çalışma imkanı buluyorsunuz?

Bende açık liseye 11.sınıfta geçen birisiyim, geçeli yarım dönem oluyor yanında dershaneye gidiyorum.
Hafta içi günlük rutinim;
Sabah 07.00 de kalkıp 13.00'a kadar TYT çalışıyorum 13'ten 19.00'a kadar TYT AYT dersleri görüyoruz (sayısal). Bazen TYT derslerini soru çözerek geçiriyorum açıkçası haftanın 6 günü bunu yapıyorum yani soruya gelecek olursak çok.

Bende açık liseye 11.sınıfta geçen birisiyim, geçeli yarım dönem oluyor yanında dershaneye gidiyorum.
Sabah 07.00 de kalkıp 13.00'a kadar TYT çalışıyorum 13'ten 19.00'a kadar TYT AYT dersleri görüyoruz (sayısal). Bazen TYT derslerini soru çözerek geçiriyorum açıkçası haftanın 6 günü bunu yapıyorum yani soruya gelecek olursak çok.
Günlük 6 saat çalışma imkanınız var yani anladığım kadarıyla. İyi bir süre.

Annemin 80 civarı kredisi var, zorunlu ders sayısı 25 yazıyor. Ortalama kaç sınavda ne kadar puan alırsa mezun olabilir.

AÖL Web'e giriş yapın, aldığım dersler bölümünde hangi sınav kaç kredi yazıyor annen tüm zorunlu derslerini verip 170 krediyi tamamlarsa mezun olabilir.

Hocam günde kaç saat çalışma imkanı buluyorsunuz?

İmkan açısında 14 saat ama ben her gün düzenli olarak 10 saat çalışıyorum.

Annemin 80 civarı kredisi var, zorunlu ders sayısı 25 yazıyor. Ortalama kaç sınavda ne kadar puan alırsa mezun olabilir?

20 soru soruluyor her sınavdan 9 doğru cevap verdiğinde o sınavdan geçmiş sayılıyor.

Ben 8.40 da ders 10.40'a kadar 11.00 ders 13.30'a kadar 15.30 ders 18.30'a kadar 20.00 ders 22.00'a kadar 22.30 ders 23.40'a kadar çalışıp 24.00 da yatıyorum böyle devam ediyor aynı şekil.

Geri
Yukarı