Açık liseye nasıl geçilir?

Vallahi bizim burada bir tekstilci var üniversite mezunu alıyor çok komik.

Zorunlu dersler var. Kredi bilgileri kısmında kalan ortak ders sayısı bitince mezun olabilir ve 8 dönemi bitirmeli. Yani yine de sınava girecek 45 alması yeterli.
Biraz fazla soru sordum ama kusura bakmayın. Müfredatı nereden takip edeceğiz? Açık lise sınavlarının hangi konulardan çıkacağını nereden öğreneceğiz?

Biraz fazla soru sordum ama kusura bakmayın. Müfredatı nereden takip edeceğiz? Açık lise sınavlarının hangi konulardan çıkacağını nereden öğreneceğiz?
Ders kitaplarını halk eğitime kayıt yaptıktan sonra orada ders seçersiniz veya daha sonra da seçebilirsiniz 7 Ekim son tarih. O zamana kadar seçip halk eğitimden alacaksınız kitapları. Ayrıca: aok.meb.gov.tr | Açık Öğretim Kurumları Ders Kitapları
Bu siteden pdf olarak kitapları indirebilirsiniz. Ben ders kitaplarını almadım. Aciklisetv.com buradan kitap sipariş ettim. Konu anlatımı özetlenmiş halde ve soru bankaları, çıkmış sorular da var. Sıkıntı yok bu arada her türlü soruyu cevaplarım.

Ders kitaplarını halk eğitime kayıt yaptıktan sonra orada ders seçersiniz veya daha sonra da seçebilirsiniz 7 Ekim son tarih. O zamana kadar seçip halk eğitimden alacaksınız kitapları. Ayrıca: aok.meb.gov.tr | Açık Öğretim Kurumları Ders Kitapları
Bu siteden pdf olarak kitapları indirebilirsiniz. Ben ders kitaplarını almadım. Aciklisetv.com buradan kitap sipariş ettim. Konu anlatımı özetlenmiş halde ve soru bankaları, çıkmış sorular da var. Sıkıntı yok bu arada her türlü soruyu cevaplarım.
Siz kaçıncı sınıfta geçtiniz? Sizce 11. sınıfta geçmek mantıklı mı? Okul ortamından bıktım artık.

Siz kaçıncı sınıfta geçtiniz? Sizce 11. sınıfta geçmek mantıklı mı? Okul ortamından bıktım artık.
Ben 11. sınıfım bu sene geçtim. Ben de bıktığım için geçtim. Sizin değerlendireceğiniz tek şey disiplinli çalışmak. Bundan başka önemli konu yok. Her şeyiyle mantıklı bir seçim çalışırsanız.

Halk eğitime gidiyorsun, kimlik + biyometrik fotoğraf. Velinle beraber kaydoluyorsun o kadar.

Çok saçma bir tutum bence, kimse lise diplomasına bakmıyor artık. Kimsenin umurunda bile değil.

Şu anda çok saçma ama ileride işine yarayabilir bir de hocam yani o kadar okumuş 11'e kadar bence bırakması doğru değil be. Ama kendi kararı bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı