Açık liseye ne zaman geçilmeli?

Guap

Femtopat
Daha fazla  
11. Sınıf öğrencisiyim ve şu an devamsızlıktan kalıyorum ama tüm derslerden geçtim. Sınavlar bittiği için tasdiknamemi alıp dönem bitmeden açık liseye başvursam bu sene vermiş olduğum dersler bana kredi olarak gelir mi?

11. sınıf öğrencisiyim ve şu an devamsızlıktan kalıyorum ama tüm derslerden geçtim. Sınavlar bittiği için tasdiknamemi alıp dönem bitmeden açık liseye başvursam bu sene vermiş olduğum dersler bana kredi olarak gelir mi?

Kalıyorsan şu an geç derim sorun olmaz notlarda sıkıntı yaşama ihtimalin var sadece.

11. sınıf öğrencisiyim ve şu an devamsızlıktan kalıyorum ama tüm derslerden geçtim. Sınavlar bittiği için tasdiknamemi alıp dönem bitmeden açık liseye başvursam bu sene vermiş olduğum dersler bana kredi olarak gelir mi?

12.sınıfın başlarında geçmeni öneriyorum ve eğer açık liseye geçersen evet kredi olarak gelir geçtiğin dersler sana ama 12.sınıfta da olacağın sınavları açık liseden girerek olman gerekiyor bence iyi düşünmelisin.

Ben de 11.ci sınıfta geçtim dostum beni 30 adet zorunlu sınav ile başlattılar hepsini vermeme rağmen geçebiliyorsan hemen geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı