Açık öğretim Üniversite okumak mantıklı mı?

Mustafa_01

Femtopat
Merhabalar üniversite açık öğretim okumak mantıklı mı?
Bu yıl üniversite sınavı hazırlanıyorum ve tarih okumak hedefim bu bölüm işsiz kalma olasılığı yüksek diyenler var.
Bir taraftan açık öğretim okuyup bir taraftan bir yerde çalışmak mantıklı mıdır?
Bu video izleyince üniversite okumak boşa okumak geliyor bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hedefiniz nedir? O yönde biraz tartışalım.
Normal de hocam akademisyen olmayı düşünüyorum bu bölümde bazı tanıdıklarım torpil var diyorlar tarih bölümü okuyanlar genellikle keyfi veya polis asker için okuyanlar var diyorlar.
Ben şöyle düşünüyorum bir taraftan bir yerde çalışıyım bir taraftan açık öğretim okumak var aklımda veya akademisyen doğru yönelmek ikisi arasında kaldım.
Duyduğuma göre üniversite hocaları çoğu para için çalışıyorlarmış sürekli eski slayt ders anlatıyorlarmış.

Normal de hocam akademisyen olmayı düşünüyorum bu bölümde bazı tanıdıklarım torpil var diyorlar tarih bölümü okuyanlar genellikle keyfi veya polis asker için okuyanlar var diyorlar.
Ben şöyle düşünüyorum bir taraftan bir yerde çalışıyım bir taraftan açık öğretim okumak var aklımda veya akademisyen doğru yönelmek ikisi arasında kaldım.
Duyduğuma göre üniversite hocaları çoğu para için çalışıyorlarmış sürekli eski slayt ders anlatıyorlarmış.
hocam son durum nedir bilgi verirmisiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı