Açıköğretim ikinci üniversite kaydı

Foogybugy

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci / Müzik Prodüktörü
Merhaba arkadaşlar. Ben Alman Dili ve Edebiyatı okuyorum. Şu an hazırlık sınıfındayım. Ancak bu sene ikinci senem. İkinci senem olduğu için bu son şansım ve eğer güzel not alamazsam kalacağım için bölüm ile ilişiğim kesilecek. Ancak şöyle bir şey var. Ben dün ikinci üniversite olarak Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'ne "ön kayıt" yaptırdım.

Fakat aklımda bir soru var;
Ben oldu da örgün öğretim Alman Dili ve Edebiyatı'nda kaldım ve ilişiğim kesildi diyelim. Bu ikinci üniversitem devam edecek mi yoksa o da mı bitecek?

Yani şu an internetten ön kayıt yaptırdım. Ağustos'un 24'ünden itibaren de parayı yatıracağım zaman eylül ayında dersler başlıyor. Dersler başladıktan sonra ben diyelim ki alman dili ve edebiyatı'ndan atıldım. Yani ilişiğim kesildi. Açıköğretim devam ediyor değil mi? Yani ben örgün öğretimde ve açıköğretimde devam ederken, örgün öğretimden ilişiğim kesildi diye açıköğretimden de kesiliyor mu? öğrenmek istediğim bu.

Hayır yahu, birbirini niye etkilesin. Bir kere kesin kayıt yaptırıp başladıktan sonra hakkını senden alamazlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım. Bu bildiğiniz bir bilgi mi yoksa tahmin ederek mi söylüyorsunuz?

Geri
Yukarı