Açıktan okumak ne kadar mantıklıdır?

bymyself

Centipat
Daha fazla  
11. Sınıf sayısalım. Okulda sözel derslerle ve o hocaların performanslarıyla zaman harcamak istemiyorum. Birde okula gidince acayip sıkılıyor ve ara sıra vuran psikolojik sorunlarım etkisini gösterebiliyor. Açıktan okusam mantıklı olur mu? Bana bir zararı olur mu?

11. sınıf sayısalım. Okulda sözel derslerle ve o hocaların performanslarıyla zaman harcamak istemiyorum. Bir de okula gidince acayip sıkılıyor ve ara sıra vuran psikolojik sorunlarım etkisini gösterebiliyor. Açıktan okusam mantıklı olur mu? Bana bir zararı olur mu?

Mantıklı bence ailenize danışmanızı öneririm.

İrade çok önemli.
2 3 ay sonra sınava gireceğim şu an pes oynuyorum.

Okuldan keyif almıyorsan direkt açığa geçmelisin bence. Hem o bıkkınlık duygusundan da kurtulmuş olursun. Kendine ayıracak bol bol vaktin olur. Yeni hobiler, uğraşlar edinir yeni şeyler de öğrenirsin. Tabii bunlar için biraz irade ve hayat enerjisi gerekiyor. Açığa geçip boşluğa düşen insanlar da tanıdım. Olay sende bitiyor kısacası.

Tek sosyal ortamın okulsa sosyallikten tamamen kopacaksın. Bunun haricinde kendi başına çalışıp halledebileceksen bir zararı yok, hatta artısı olabilir. Ancak sayısal tek başına halletmesi rahat bir bölüm olmayacaktır.

11. sınıf sayısalım. Okulda sözel derslerle ve o hocaların performanslarıyla zaman harcamak istemiyorum. Bir de okula gidince acayip sıkılıyor ve ara sıra vuran psikolojik sorunlarım etkisini gösterebiliyor. Açıktan okusam mantıklı olur mu? Bana bir zararı olur mu?

Çalışacağına eminsen daha iyi olur gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı