Hometech Pro Tab 7 zırlama sesi

fbhakan1453

Hectopat
Daha fazla  
Ses kesilmiyor, korkuyoruz. Hometech Pro Tab 7 zırlama sesi geliyor, kapanmıyor. Tablet kapanmıyor.

Ses kesildi şuan ama ne oldu bilmiyorum.

30 saniye kadar basılı tutun. Kapanmazsa veya kapanıp ses devam ederse bobinlerden veya pilden geliyor olabilir. Çok çabuk bir şekilde garantiye götürün.

Almayın öyle ürünler ben 2 sene önce tablet aldım yakın zamana kadar kullandım yere düştü kırıldı gittim tamir ettirdim hala kullanıyorum ucuz mallara para vermeyin (y)(y)

Kabalığın lüzumu yok. Çöp ürün kullanıyorsun sonuçta. Bedava verseler kullanmam lafı buradan geliyor.

Kabalığın lüzumu yok. Çöp ürün kullanıyorsun sonuçta. Bedava verseler kullanmam lafı buradan geliyor.
Ben kullanıyorum. Memnunumda tek sorunu tek bir otg çıkışı var. Şarj ederken usb veya Mouse takamıyorum. Kısacası nasıl kullanırsan öyle gider.:)

Almayın öyle ürünler ben 2 sene önce tablet aldım yakın zamana kadar kullandım yere düştü kırıldı gittim tamir ettirdim hala kullanıyorum ucuz mallara para vermeyin (y)(y)
Yere düşünce sence ne olmalıydı? :)

Bilmeden konuşma ben almadım tv alınca bedava geldi.
Bende.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı