Açılan yüksek ses kulaklığı bozar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
Bir adam Discord'da bir anda yukselip alcalan frekansli bir tiz acti helikopter sesi gibiydi kulakligin 5 gun sonra GG dedi. Gitti hiçbir şey anlamadim sence bir şey olur mu? Corsair Void Elite Surround kulakligim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı olmaz. Bendede mevlana +5000 basslı açmışlardı.

Aptal bir troll'e denk gelmişsiniz. Kulaklığa bir şey olmaz fakat yüksek sesli tiz sesler insan kulağına zararlı olduğu için dikkatli olmakta fayda var.

Sesi kargoya verip gönderiyor sanki 🤣
"5 gün sonra bozulur"

Sıkıntı yok hocam pek bir şey olacağını sanmıyorum. Kulaklığınız da gayet kaliteli zaten. Öyle kolay bozulacak bir şey değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soyle bir video atti bana kanit olarak.

Sıkıntı olmaz. Bende de mevlana +5000 basslı açmışlardı.

Baksana kanka.

Sesi kargoya verip gönderiyor sanki 🤣
"5 gün sonra bozulur"

Sıkıntı yok hocam pek bir şey olacağını sanmıyorum. Kulaklığınız da gayet kaliteli zaten. Öyle kolay bozulacak bir şey değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soyle bir video atti bana kanit olarak.

Baksana kanka.

Kanka.

Bu videoya ya inanıyor musun gerçekten? Kulaklık firması, bozulabilecek ses eşiklerine çıkmana izin vermez. Karşı taraftan istediği şiddette ses gelsin ama kulaklık üst limitine kadar alır sesi.

Bu videoya ya inanıyor musun gerçekten? Kulaklık firması, bozulabilecek ses eşiklerine çıkmana izin vermez. Karşı taraftan istediği şiddette ses gelsin ama kulaklık üst limitine kadar alır sesi.

O yaptiktan sonra sesler biraz tuhaf gelmeye basladi gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı