Açılışta American Megatrends geliyor

Syinex

Centipat
Eğer anakartında UEFI yoksa ilk Exper'in BIOS logosu gelir sonra Windows 10 logosu döner. Eğer UEFI ise sadece Exper'i görürsün.

Ben de Exper geliyor. Sonrasın da American Megatrends geliyor F1 ile geçiyorum. Sonrasında Windows logosu geliyor ve açılıyor.

American Megatrends'i bir türlü çözemedim. Zamanında ailem bilgisayarcıya vermişler format atsın diye ondan sonra çıktı o. O zaman Windows 7 Ultimate atmıştı o korsan işletim sistemi. Ben sonra orijinal Windows 10 Home, Pro falan attım kaç kere ama düzelmedi American Megatrends hatası. BIOS pilim yeni, tarihini bulamadım ama. Belki de tarih geridir ondan oluyor.

Ben de Exper geliyor. Sonrasın da American Megatrends geliyor F1 ile geçiyorum. Sonrasın da Windows logosu geliyor ve açılıyor.

American Megatrends ı bir türlü çözemedim. Zamanın da ailem bilgisayarcıya vermişler format atsın diye ondan sonra çıktı o. O zaman Windows 7 Ultimate atmıştı o korsan. Ben sonra orijinal Windows 10 Home , Pro falan attım kaç kere ama düzelmedi American Megatrends hatası. Bios pilim yeni , tarihini bulamadım ama. Belki de tarih geridir ondan oluyor.
O dediğin şeyi BIOS'tan düzeltebilirsin. Bir daha American Megatrends'e F1 demek zorunda kalmazsın.

BIOS'a girip görseller at seçenekleri yardımcı olayım.
Bununla aynı benim BIOS.

1607267214302.png

Buradan tarih ayarlarını bulup düzelt. Büyük ihtimalle System Information kısmındadır.

Sorun muhtemelen HDD'den kaynaklı. Bu videoyu izledim evdeki başka bir HDD'yi taktım ve direk açıldı. Umarım bendeki HDD'nin sorununu çözerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: Evet sorun HDD'den kaynaklı zaten sağlığı düşüktü. Yakında ucuz bir SSD takarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı