Açmadığım bağlantılar hakkında Kaspersky'dan bildirim geliyor

udadudaadamada

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yakın zamanda RAT yedim. Fakat yani bilirsiniz taktiği para ver bırak öyle hallettim fakat bundan sonra ben format atınca Kaspersky kurdum direkt devamlı olarak kullanmaya başladım. Fakat format atmama rağmen Kaspersky arkada bildirim verip duruyor. Bazen önceden açılmış zararlı bağlantı gibisinden bir tanesini size atacağım zaten. Benim ne yapmam gerek bilmiyorum. Nasıl gelebilir böyle bir şey, RAT'la alakalı olabilir mi?

Mesela bu bilen var mı?

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2023-03-22 021943.png
    Ek Açıklama 2023-03-22 021943.png
    12,3 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben yakın zamanda RAT yedim. Fakat yani bilirsiniz taktiği para ver bırak öyle hallettim fakat bundan sonra ben format atınca Kaspersky kurdum direkt devamlı olarak kullanmaya başladım. Fakat format atmama rağmen Kaspersky arkada bildirim verip duruyor. Bazen önceden açılmış zararlı bağlantı gibisinden bir tanesini size atacağım zaten. Benim ne yapmam gerek bilmiyorum. Nasıl gelebilir böyle bir şey, RAT'la alakalı olabilir mi?

Mesela bu bilen var mı?
Formattan sonra görev yöneticisinden başlangıç bölümünü kontrol ettin mi? Duruyor olabilir önce ondan emin ol

Veya reklam virüsü bulaşmış olabilir. AdwCleaner ile taratmanı öneririm.

Malwarebytes Cyber Security for Home & Business | Anti-Malware Evet AdwCleaner iyi ancak abisi daha iyi

Formattan sonra görev yöneticisinden başlangıç bölümünü kontrol ettin mi? Duruyor olabilir önce ondan emin ol
1679503562297.png

Sadece Bu var

Teşekkür ederim yapacağım.

Yapacağım fakat ben daha yeni format attım ve birçok kezde format attım aslında usb belleğime bulaşmış olabilirmi format usb bellek

Onu kurmayın Malwarebytes kurun tam olsun başka malwareler olabilir.
Zaten kurdum birazdan giriş yapıp taratacağım fakat bi andanda benim internetim gidip geliyor sebebi nedir sizce?

Galiba modeme bulaşan ramnit virüsü var Kaspersky kurun iş sıkıntılı telefonlarınızı da Kaspersky kurun taratin virüs sıkıntıya benziyor.

Tarattım fakat herhangi bir virüs görmedi.

Ramnit virüsü nedir?

Ramnit olabilir de ancak Kaspersky tam tarama yapın ve Kaspersky kurulurken o USB'yi Windows USB'sini Kaspersky açıkken takın ve virüs varsa görürüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı