Activision, EA ve Rockstar eski oyunlarına neden zam yapmıyor?

EA ve Activision konusunda emin olmamakla birlikte ben Rockstar'ın zam yapmak için indirimlerin bitmesini beklediğini düşünüyorum. GTA Trilogy Steam'e gelir gelmez Rockstar tüm oyunlarına indirim yaptığı için Steam kuralları gereği zam yapamadı oyunlarına. GTA Trilogy'i 1150TL'ye koymuşken diğer oyunlarını bırakmayacaklar bence ve indirimlerden sonra zam yapacaklar.
Activision bence indirimden sonra yapabilir. Sonuçta onlar Modern Warfare 2 ile geri Steame döndüler. Ben onlardan da eski oyunlarına zam bekliyorum.

Activision bence indirimden sonra yapabilir. Sonuçta onlar Modern Warfare 2 ile geri Steame döndüler. Ben onlardan da eski oyunlarına zam bekliyorum.
Call of Duty 1 için 50TL bile fazla geliyordu bana şimdi gidip 200-300 yaparlarsa hiç almam. En azından adamların gerçekten görmeye değer ve kaliteli oyunu çok yokta zam yapmaları çok etkilemez.

Call of Duty 1 için 50TL bile fazla geliyordu bana şimdi gidip 200-300 yaparlarsa hiç almam. En azından adamların gerçekten görmeye değer ve kaliteli oyunu çok yokta zam yapmaları çok etkilemez.
CoD 2, Modern Warfare ve Black Ops serisi en iyi oyunları. Bence olması gereken oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı