Activision satılıyor mu?

Yusuf Tuna Elcan

Centipat
Daha fazla  
Birkaç gün önce bir yazı okudum şu anda bulamıyorum. Yazıda söyle diyordu:
"Avrupa Birliği Microsoft'un Activision'u almasına izin veriyor" gibi bir şeydi. Tam tarihde vermişlerdi tarih 22 Mayıs yakınlarıydı doğru mudur?

Rekabet kurumu itaraza red verdi. Satışın önünde bir engel yok şuan. En kısa zamanda uygun fiyatlı COD oyunları bekliyorum. Link.

Evet alacak umarım Microsoft Game Pass'e zam yapmaz. Çok büyük alım fiyatlara yansır mı bilmem ama bence alacağı olan varsa şimdiden 3 yılı ucuza kapatabilir. Her firma fiyatı güncelledi Steam de veya başka platformlarda. Zam gelir mi belli olmaz.

Güncel CoD oyunları Warzone, Diablo, Overwatch, World of Warcraft gibi yapımlar gelince zaten devasa bir müşteriye sahip olacaklar.

Evet alacak umarım Microsoft Game Pass'e zam yapmaz. Çok büyük alım fiyatlara yansır mı bilmem ama bence alacağı olan varsa şimdiden 3 yılı ucuza kapatabilir. Her firma fiyatı güncelledi Steam de veya başka platformlarda. Zam gelir mi belli olmaz.

Güncel CoD oyunları Warzone, Diablo, Overwatch, World of Warcraft gibi yapımlar gelince zaten devasa bir müşteriye sahip olacaklar.
microsoft yapsada yapmasada onlara koyacağını düşünmüyorum windowsdan yine para gelir

Umarım Diablo IV gelmeden satın alım tamamlanır ve oyunlar Game Pass'e gelir.

22 Mayıs diyen yazıyı atar mısınız?

Telefonuma gelen günlük haberler var orada görmüştüm şu anda bir tane var ama tarih söylemiyor.

Telefonuma gelen günlük haberler var orada görmüştüm şu anda bir tane var ama tarih söylemiyor.

6 Haziran'dan önce satın alımın biteceğini tahmin ediyorum. Umarım öyle olur da mis gibi Diablo IV oynarız. Satın alımı engelleyen bir şey yok gibi görünüyor. Böyle giderse mayıs gibi bitebilir bence.

Geri
Yukarı