Adal hayvanlara dönüşmeli saklambaç nasıl yapıyor?

@freeZyX hocam biz Aternos'tan kendimize özel sunucu açıyoz nasıl hayvanlarla saklambaçı nasıl sunucuya aktarırım.
@Paradoxy hocam plugini yükledim diyor ki bu plugini çalıştırmak için libsdisguises adlı plugini de yüklemeniz lazım diyor ama o plugini Aternos'ta bulamadım.

Hocam Aternos'ta her plugin olmayabiliyor. Serveri server. Pro üzerinden açıp kurmayı deneyebilir misiniz?

@Paradoxy spigot zaten sadece libsdisguises lazım diyor ama plugn arama kısmında Aternos'un bulamadım.
@Gene Takovic hocam diğer konuyu akşam açmıştım çok bakan olmadı onun için.
@freeZyX hocam server. Pro'dan açamıyorum Aternos'tan kendim libsdisguesi yükleyip içine atamaz mıyım ne yapmalıyım ya da başka bir server açma programı önerseniz.

Son düzenleme:
@Paradoxy spigot zaten sadece libsdisguises lazım diyor ama plugn arama kısmında Aternos'un bulamadım.
@Gene Takovic hocam diğer konuyu akşam açmıştım çok bakan olmadı onun için.
@freeZyX hocam server. Pro'dan açamıyorum Aternos'tan kendim libsdisguesi yükleyip içine atamaz mıyım ne yapmalıyım ya da başka bir server açma programı önerseniz.

Server. Pro sitesine girin hesap açın sürümü spigot serveri Fransa seçin isterseniz IP'yi değişebilirsiniz. Sonra plugins kısmından morphu indirin.

1620665146369.png

Sonra bunu indirip files>plugins kısmına atın.

1620665256430.png

Oyuna girmeye hazırsın oyuna girince /morph yazarak dönüşebilirsin arkadaşların dönüşemezse /op @a yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı