ADAL-RHEA R5 5500 - RX 6600 sistem alınır mı?

keremakbaba123

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize merhaba, ben sistem toplamayı düşünüyorum ve bir sistem beğendim, sistem linki: ADAL-RHEA/AMD Ryzen 5 5500/MSI Radeon RX 6600 ARMOR 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM bu RAM hızlarını 3200 yerine 3600 yapacağım bir de RX6600 8 GB ekran kartı yerine RTX2060 6 GB DDR6 ile değiştireceğim, sistem iyi midir nasıldır ya da bu fiyatlara yakın daha iyi hazır sistemler var mıdır? Yanıtlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Fiyat çok uçuk bu fiyata 3060, 6600XT sistem toplanır eğer isterseniz sistem toplayayım size.

@Fearain hocamın dediği gibi fiyat çok uçuk. Daha F/P sistemler atarlar birazdan. Merak ettiğim şey şu, neden RX 6600'ü 2060 ile değiştirmek istiyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Normalde yayıncı ismi taşıyan bilgisayarın ucuz olması beklenir.

Hocam geçen haftalarda 11.000TL'lere düşüyordu ancak doların fırlamasıyla 16-18K'nın altını görmedi bu sistem.

Hepinize merhaba, ben sistem toplamayı düşünüyorum ve bir sistem beğendim, sistem linki: ADAL-RHEA/AMD Ryzen 5 5500/MSI Radeon RX 6600 ARMOR 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM bu RAM hızlarını 3200 yerine 3600 yapacağım bir de RX6600 8 GB ekran kartı yerine RTX2060 6 GB DDR6 ile değiştireceğim, sistem iyi midir nasıldır ya da bu fiyatlara yakın daha iyi hazır sistemler var mıdır? Yanıtlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
ITOPYA | Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası Eğer itopya üzerinden istiyorsanız böyle bir sistem çıkıyor bu fiyata, eğer kendiniz toplayabilecekseniz uygun fiyatlı sitelerden 17 bin civarına toplanabilir.

@Fearain hocamın dediği gibi fiyat çok uçuk. Daha F/P sistemler atarlar birazdan. Merak ettiğim şey şu, neden RX 6600'ü 2060 ile değiştirmek istiyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam geçen haftalarda 11.000TL'lere düşüyordu ancak doların fırlamasıyla 16-18K'nın altını görmedi bu sistem.
daha iyi zannediyordum ama yazdıktan sonra araştırdım rx6600 daha iyimiş
Fiyat çok uçuk bu fiyata 3060, 6600XT sistem toplanır eğer isterseniz sistem toplayayım size.
sitelerde hazır toplama sistemler ucuz oluyor diye baktım ama toplayacağınız sistem daha iyi olursa gerçekten çok iyi olur

Acele etmenizi tavsiye etmem. Daha dün RX 6600XT'li sistem tam hatırlamıyorum ancak 12.000TL civarına düştü. İşlemcisini de hatırlamıyorum tam olarak ancak o da iyiydi, 6600XT'yi rahatlıkla beseleyebilecek bir işlemciydi. Sürekli takip edin İtopya, İncehesap, Sinerji, Gaming.gen.tr gibi siteleri. İllaki indirimde bir sistem bulursunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı