ADAL-RHEA R5 5500 - RX 6600 sistem alınır mı?

Konuyu uzatmaya gerek yok bence, @kino hocamın attığı sistemi alın geçin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

itopya olması farketmez sadece güçlü oyunları yüksek fps de oynatabilecek bilgisayar olsun fiyatlarda max bu seviyelerde olması lazım

Ya bunu ekran kartını 3060 Ti yapıp al;

Ya da bunun anakartını MSI B550M PRO-VDH yapıp al;

SSD vb. onları sen düzenlersin isteğine göre. İkisi de bu bütçede alacağın en güçlü kartlardır.

2X
Be Quiet Shadow Rock 3 BK004 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:

SSD vb. onları sen düzenlersin isteğine göre. İkisi de bu bütçede alacağın en güçlü kartlardır.
İnno3d ekran kartına güvenilirmi elektriksel sıkıntılar oluyormus

İnno3d ekran kartına güvenilirmi elektriksel sıkıntılar oluyormus

@keremakbaba123 hayatımda bunu ilk kez duydum, elektriksel sıkıntı neymiş ki? Sen daha iyisini biliyorsan alma INNO3D ne diyeyim elektriksel sıkıntılar oluyormuş demek.
Arkadaşım bu marka ekran kartı alırken forumlarda öyle denmis o yüzden sordum
@kino birde dediğin anakarti bulamadim msi b560m pro+e yi tercih ettim sıkıntı olurmu

@keremakbaba123 öyle bir durum yok. Arızalı kart ise arızalıdır bunun markası ve modeli yok aynı sorunu ROG Strix kullanan da yaşayabilir. İki tane opsiyon sundum içine daha çok sineni alabilirsin.

Anakart bu onu ikinci sistem için söyledim, ilkinde o baktığın iş görür.

Screenshot_1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı