Adaleti Twitter mı arıyor?

Sınav konusundan konuşmak gerekirse gerekirse, sınav olayı çok uzadı, geçen sınav ile ilgili taga gireyim dedim arkadaşların %90 kadarı sırf çalışmadığı için sınav istemiyor. Ben çalıştım ben sınav olmak istiyorum, onlar çalışmadı ve sınav istemiyorlar diye sınav iptal olursa benim o kadar çalışmam emeğim boşa gidecek ve bunun sorumlusu onlar olacak, sınavlar olacak ve paşa paşa gidecekler. Kötü bir sonuç alırlarsa bunun sorumlusu sistem ya da Ziya Selçuk olmayacak. Çalışmadıkları için kendileri olacak. 3-4 gündür tag açıp tweet atacaklarına çalışsalar bu olay uzamazdı. Sınavların iptal olmasının isteyen kesimin büyük çoğunluğu adalet istediğinden değil tembellik edip çalışmadıklarından iptal olmasını istiyor ve biz adalet arıyoruz diye belirtiyorlar.

Son düzenleme:
Sınav konusundan konuşmak gerekirse gerekirse, sınav olayı çok uzadı, geçen sınav ile ilgili taga gireyim dedim arkadaşların %90 kadarı sırf çalışmadığı için sınav istemiyor. Ben çalıştım ben sınav olmak istiyorum, onlar çalışmadı ve sınav istemiyorlar diye sınav iptal olursa benim o kadar çalışmam emeğim boşa gidecek ve bunun sorumlusu onlar olacak, sınavlar olacak ve paşa paşa gidecekler. Kötü bir sonuç alırlarsa bunun sorumlusu sistem ya da ziya Selçuk olmayacak. Çalışmadıkları için kendileri olacak. 3-4 gündür tag açıp tweet atacaklarına çalışsalar bu olay uzamazdı. Sınavların iptal olmasının isteyen kesimin büyük çoğunluğu adalet istediğinden değil tembellik edip çalışmadıklarından iptal olmasını istiyor ve biz adalet arıyoruz diye belirtiyorlar.

Hocam haklısınız ama pandemi sürecini unuttunuz galiba.

Sınav konusundan konuşmak gerekirse gerekirse, sınav olayı çok uzadı, geçen sınav ile ilgili taga gireyim dedim arkadaşların %90 kadarı sırf çalışmadığı için sınav istemiyor. Ben çalıştım ben sınav olmak istiyorum, onlar çalışmadı ve sınav istemiyorlar diye sınav iptal olursa benim o kadar çalışmam emeğim boşa gidecek ve bunun sorumlusu onlar olacak, sınavlar olacak ve paşa paşa gidecekler. Kötü bir sonuç alırlarsa bunun sorumlusu sistem ya da Ziya Selçuk olmayacak. Çalışmadıkları için kendileri olacak. 3-4 gündür tag açıp tweet atacaklarına çalışsalar bu olay uzamazdı. Sınavların iptal olmasının isteyen kesimin büyük çoğunluğu adalet istediğinden değil tembellik edip çalışmadıklarından iptal olmasını istiyor ve biz adalet arıyoruz diye belirtiyorlar.
Ben de bunu diyorum, zaten sınav yapılırsa öğrenciler dökülür. Ağ üzerinden yapılsın sınavlar. Herkesin 20 ama az kişinin 85 üstü alması yerine herkes 100 alsın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı