Adaletsizliğe Karşı Sosyal'i Bırakacağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Viktor R3znov

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar,

Az önce 01:00 itibarıyla, 1 günlük uzaklaştırma cezam sona erdi ve bir şeyler yazmak istiyorum.

Sosyal'de son zamanlarda işinin ehli olmayan "bazı" moderatör arkadaşlar ortaya çıktı. Bu arkadaşlardan biri yüzünden, bugün forumu bırakma kararı aldım. Bu şahıslar bu forumdan gidene kadar da paylaşımda bulunmayacağım. Bundan bana ne diyebilirsiniz. Evet, haklısınız fakat bu problem tüm forum üyelerini etkiliyor. Size sabrımın taştığı son örnekten bahsedeceğim.

Konunun muhatabı, 879 mesajla Süper Moderatör olmayı başarabilmiş, başarılı arkadaşımız "GURLEK".

Kendisiyle şu konunun altında, karşılıklı diyaloğa girdik ve kendisi benim okuma yazma kabiliyetim üzerinden alaycı, yani moderatörlerin deyimiyle uygunsuz bir üslupla yanıt verdi.

Ben de kendisine, üslubuna dikkat etmesi gerektiğini belirttim ve kendisine ceza puanı vermesini istedim. Çünkü o alaycı ve iğneleyici cevabı biz yazsak, ceza alıyoruz. Ardından da kendisiyle muhatap olmayacağımı belirttim fakat GURLEK arkadaşımız eleştiriye tahammül edemeyip, dalga geçer gibi bana 1 günlük uzaklaştırma cezası verdi.

Görsel:
20190807_012308.png

Bana 1 günlük uzaklaştırma cezasını verdikten sonra attığı mesajda bile ciddiyetsizlik ve yazım hataları dolu.

Düzgün bir üslup ile eleştiri getirdiğim ve forumun genel sıkıntısından bahsettiğim bu konu onaylanmazsa, zaten adalet adına hiçbir umut kalmamış demektir.

Tartıştığımız/tartışmadığımız "tüm" Sosyal sakini arkadaşlarımdan helallik isterim. Benim hakkım varsa, helal olsun. Bu düzen değişene kadar, paylaşım yapmayacağım. Kendinize iyi bakın.

Viktor R3znov

Ben de kendisine, üslubuna dikkat etmesi gerektiğini belirttim ve kendisine ceza puanı vermesini istedim. Çünkü o alaycı ve iğneleyici cevabı biz yazsak, ceza alıyoruz. Ardından da kendisiyle muhatap olmayacağımı belirttim fakat GURLEK arkadaşımız eleştiriye tahammül edemeyip, dalga geçer gibi bana 1 günlük uzaklaştırma cezası verdi.
Gerçekten öyle mi olmuş? Sizin neden ceza yediğinizi aşağıya görsel ile bırakıyorum.
Uslub.png

Bu mesajınızın düzenlenmeden önceki hali.

Hayatınızda başarılar diliyorum size.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı