Çözüldü Adamın tartıştığı eşini öldürdüğü ve polisin pompalıyla öldürüldüğü yapım nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swajhaki

Decapat
Daha fazla  
Hatırladığım şeyler:
1- Bir adam tartıştığı eşini öldürüyor. Sonra gizemli bir adam, eşini öldüren adamı sorgulamak için gelen polisi pompalı ile öldürüyor.
2- Başka bir adam düşmanı sayılan bir adamın köpeğini öldürüyor ve adam duş alırken su gelen yere kan yerleştiriyor.
3- O düşmanı sayılan adam bir anısını hatırlıyor. Anısında kışın çocukları varken yolda kaldığını sonra Tanrıya dua ettiğini ve karla kaplı bir yerde para bulduğunu hatırlıyor.

Dizi ya da film olduğunu bile hatırlamıyorum.
Adı "N" ile başlıyor.

Çözüm
O kadar çok adam var ki ismi adam olabilir mi 🤣 Şaka bir tarafa tanıdık sima var mı? Mesela sakallı bir karakter veya tanınmış bir karakter.
Better Call Saul dizisinde oynayan adamın olduğunu hatırladım. Sonra zaten direkt olarak karşıma Fargo dizisi çıktı. Buldum yani. Teşekkürler.
O kadar çok adam var ki ismi adam olabilir mi 🤣 Şaka bir tarafa tanıdık sima var mı? Mesela sakallı bir karakter veya tanınmış bir karakter.
Better Call Saul dizisinde oynayan adamın olduğunu hatırladım. Sonra zaten direkt olarak karşıma Fargo dizisi çıktı. Buldum yani. Teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı