Adana demirspor şampiyonluğunu kutlasın diye mi 2 haftadır evde oturuyoruz?

Hep söylerim: Futbol, bu ülkenin afyonudur.
Kesinlikle durum bu. Futbol dışında takip edilen veya analizi yapılan kaç program var kaç konuşma var kaç muhabbet var insanlar arasında? Başka bir daldan örnek vereyim:

RIZA KAYAALP

rıza kayaalp.png

Kaçımız bu değerli insanı biliyor? Tek başına altını kazanıp geliyor resmen. Şu ''Türkiye futbolu''ndan sıyrılmak gerek düşüncesindeyim. Çünkü kesinlikle bir uyuşturucu.

Ülke sadece şu tiplerden kurtulsa 10 yıl ileri gider. Nefret ediyorum nefret, her şey müstahak bunlara. Bu olayda emeği geçen herkesin emeğini...

Şunlarla aynı ülkede yaşamak yerine Amazon ormanlarında kabilede yaşasaydım keşke. Bunlardan daha gelişmiş bazı kabileler;

images.jpeg

Son düzenleme:
Ülkede futbol yasaklansa ortalama zeka seviyesi yükselecek. Ben spor takip etmem. Ne okulda ne sokakta futbol oynamıyordum. 1-2 defa arkadaşlarla (o arkadaşların buradan ...) maç yaptık o kadar. Ama cidden sokağa çıkın futbolla arası iyi olan insanlara sorun. 10 insandan 7 tanesi basketbolcu, voleybolcu, yüzücü tanınmış kişiler sayamaz. (Ben onlarca spor biliyorum demiyorum. Ben de bilmem 1-2 kişi hariç. En azından futbolu 7/24 takip edip spor adı sayamayanlar gibi değilim.)

Çok haklısınız ama yaşadığımız ülkede devlet insanları sıkı denetlemediği için bu haldeyiz. İnsanlarda cahil olduğu için böyle olaylar ortaya çıkıyor.

Arkadaşlar bu sokağa çıkma kısıtlaması sadece bize mi var? Adana demirspor taraftarları şampiyonluklarını sanki yasaklar ve virüs yokmuş gibi rahat rahat kutlasın diye mi 1.5 senedir, 1 ay sonra gireceğim sınavın derslerin mahrum kalıyorum? Adana demirspor taraftarları rahat rahat sokaklarda kutlama yapsınlar diye mi 1 buçuk yıldır sadece dershane-okul-ev arası yaşıyorum? Adana demirspor taraftarları kutlama yapsın diye mi 1.5 yıldır annem virüs kapmasın diye (astım, şeker hastası ve çok fazla sigara içiyor) canım popomda yaşıyorum?

Gerçekten inanılmaz sinirliyim. Bunlara izin veren bütün polislere, yöneticilere ve sokaklarda fink atan Adana demirspor taraftarlarına yazıklar olsun diyorum...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet(!)

Ülke sadece şu tiplerden kurtulsa 10 yıl ileri gider. Nefret ediyorum nefret, her şey müstahak bunlara. Bu olayda emeği geçen herkesin emeğini...

Şunlarla aynı ülkede yaşamak yerine Amazon ormanlarında kabilede yaşasaydım keşke. Bunlardan daha gelişmiş bazı kabileler;

Eki Görüntüle 1016282

Sanırım LoL oynuyorsun, o zaman LoL oynayanlardan ve yapanlardan nefret ediyorum. Keşke LoL bir gün kaldırılsa da o zaman biraz sosyalleşip eğlenmeyi bulsanız.
Bazen amerikan samoası'nda yaşamak istiyorum. Sizin gibi LoL bağımlıları yok.

0481bf680a5c0bea3b4bef3ec357fb892d65f3a2.jpg

Beğendin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı