Adana demirspor şampiyonluğunu kutlasın diye mi 2 haftadır evde oturuyoruz?

Sanırım LoL oynuyorsun, o zaman LoL oynayanlardan ve yapanlardan nefret ediyorum. Keşke LoL birgün kaldırılsada o zaman biraz sosyalleşip eğlenmeyi bulsanız..

Bazen Amerikan Samoası'nda yaşamak istiyorum. Sizin gibi LoL bağımlıları yok..
Ne diyorsun birader sen ya? 2 yıldır sınavla uğraşıyorum, doğru düzgün oyun oynadığım yok hemen sallıyorsun ordan. Ben futbola mı bir şey söyledim? Böyle fanatikleri sevmiyorum, saygım da uok. Sen de böylesin sanırım bu kadar içerlediğine göre.

Ne diyorsun birader sen ya? 2 yıldır sınavla uğraşıyorum, doğru düzgün oyun oynadığım yok hemen sallıyorsun oradan. Ben futbola mı bir şey söyledim? Böyle fanatikleri sevmiyorum, saygım da uok. Sen de böylesin sanırım bu kadar içerlediğine göre.

Yok içerlemiyorum, insanların zevklerine vs karışıyorsun ya. Ondan hem bende saygı duymuyorum sen neden içerliyorsun bunu oynamıyorsan :D?

Sanırım LoL oynuyorsun, o zaman LoL oynayanlardan ve yapanlardan nefret ediyorum. Keşke LoL bir gün kaldırılsada o zaman biraz sosyalleşip eğlenmeyi bulsanız.

Bazen amerikan samoası'nda yaşamak istiyorum. Sizin gibi LoL bağımlıları yok.

0481bf680a5c0bea3b4bef3ec357fb892d65f3a2.jpg

Hocam arkadaşın futbola ya da taraftarlara bir şey dediğini sanmıyorum. Arkadaşın sinirlendiği şey barbarca yaptıkları kutlama olsa gerek. Bu insanlar bütün yasakları hiçe sayıp kutlama yapıyorlar.

Yok içerlemiyorum, insanların zevklerine vs karışıyorsun ya. Ondan hem bende saygı duymuyorum sen neden içerliyorsun bunu oynamıyorsan :D?
Ben futbol oynamasınlar, bu spor yasaklansın falan mı dedim? Bu kutlamanın zamanı mı da böyle savunuyorsun?

Sen direkt laf attığın için böyle tepki göstermem normal, az bile.

Arkadaşlar Giresun'da dışarı çıktı neden herkes Adana'ya yoğunlaşmış halde? Onlar dışarı çıkmadı mı? Biraz bu tarafından bakında sadece Adana'ya yoğunlaşmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dahası var üşendim bulmaya. Araştırmadan yorum yapanlara bayılıyorum..

Arkadaşlar Giresun'da dışarı çıktı neden herkes Adana'ya yoğunlaşmış halde? Onlar dışarı çıkmadı mı? Biraz bu tarafından bakında sadece Adana'ya yoğunlaşmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dahası var üşendim bulmaya. Araştırmadan yorum yapanlara bayılıyorum.

Kim yaparsa yapsın yanlış. Kutlamalarda evde oturan bir kadının vurulduğunu gördüm hatta. Benim önüme Adana Demirspor çıktığı için genel olarak onun hakkında yazdım. Bir hafta sonra Süper Lig bitince bütün Türkiye böyle olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı