Adana'da 2.el satan kaliteli bilgisayarcı var mıdır?

alicnayddn

Centipat
Merhaba. Bütçe 700.1500'e kadar olur. Var mı bildiğiniz kaliteli insanlar? Arkadaşlar bana Çakmak Plaza taraflarında çok fazla bilgisayarcı olduğunu söyledi. O tarafa gitmeyi düşünüyorum. Varsa tavsiyeniz alayım. Bir de orta derece bir sistem olsa mükemmel olur. Parça tavsiyeniz varsa da alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
H81-8 ram-orta halli işlemci set satılıyor 500 600e diyordu bi arkadaş.Üstüne de gtx gibi bir şeyler koyup yoluma bakarım diyordum.Sence olmaz mı böyle bir şey?İhtiyaçlarım şunlar zaten.Google ve bir de ara sıra internetten güzel oyunlar oluyor.Ama oyun skor gibi değil.Yine webden ama biraz daha zorlayıcı.Dark orbit tarzında.Normal web oyunundan daha zorlayıcı oyunlar.Fikirlerini bekliyorum.Olmasa bile üret :).

H81-8 RAM-orta halli işlemci set satılıyor 500 600e diyordu bir arkadaş. Üstüne de GTX gibi bir şeyler koyup yoluma bakarım diyordum. Sence olmaz mı böyle bir şey? İhtiyaçlarım şunlar zaten. Google ve bir de ara sıra internetten güzel oyunlar oluyor. Ama oyun skor gibi değil. Yine webden ama biraz daha zorlayıcı. Dark orbit tarzında. Normal web oyunundan daha zorlayıcı oyunlar. Fikirlerini bekliyorum. Olmasa bile üret :).

Cümleler çok devrik bir şey anlamadım ama 1 2 cümle çıkarabildim orta halli işlemci dediğiniz büyük ihtimalle i3 3.nesil falandır GTX gibi bir şeyler koyup yoluma bakarım demişsiniz evet GTX 660 koyabilirsiniz sisteme doğrudur.

Şöyle söyledi:
400 liraya H61 sistem toplayan ben bunu beğendi.

Şaka bir yana 550-600 liraya setler satılıyor H81-i3 4100- 8GB
H61-I5 2400-8GB RAM falan bulabilirsin.

Diğer parçaları da rahat temin edersin.
Burda bitti.
Bunun üstüne de ekran kartı eklesem?300 400e.Nasıl olur?İş yapar mı?Win7 de olabilir.Önemli olan dediğim gibi google+dark orbit tarzı web oyunlarından bi tık daha ağır olacak oyunları açsın yeterlidir.

Geri
Yukarı